Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sosem fogadja el a környezetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fogadja el a környezetem a válaszottamat, szerintük nem ilyen kaliberű pasik illenek hozzám, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
A kigyúrt (arányosan, nem csak felsőtestre), tetovált, napbarnított bőrű, szakállas pasik az eseteim. A családom, barátaim mind azt mondják, hogy nem ilyen pasi illene hozzám, ne ragadjak le ennyire a külsőségeknél, helyezzek nagyobb hangsúlyt az értelmi szintre. Családom egy része, illetve én is jogász vagyok, egyre inkább elegem van ebből az íratlan elvárásból, a nekik való csalódásokozásból, de nem tudom megváltoztatni az ízlésem, olyannal nem tudnék kapcsolatban élni, akihez nem vonzódom.
2021. máj. 6. 11:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

az a megoldás, hogy tojsz a környezeted elvárásaira és nem ezen agyalsz, hiszen nem nekik kell kapcsolatban lenniük a pároddal.


mindenkinek más mértékben fontos a külső, ha neked az, azzal sincs gond. azért annyira lélekben ne zárkózz el a nem típusod szerinti ffiaktól, lehet egyszer pont egy nem ilyenbe szeretsz bele. de a lényeg, hogy az ízlésedet nincs joga senkinek számonkérni rajtad

2021. máj. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás az, hogy továbbra is saját magad döntesz arról, hogy kivel vagy.

Én mondjuk a gyúrósdeszkát csak tésztagyúrásnál kedvelem, de hidegen hagy, hogy mások másra is használják.

2021. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
16%

Az élő példája vagy, hogy evolúciós zsákutcáknak is lehet menő diplomája.


De ha jogász vagy, akkor nem értem, hogy miért nem fogalmazódott még meg benned a logikus válasz. Ess teherbe egy ilyen tetovált, szolis, szakállas, kigyúrt csávótól, keress a puncson egy támogatói kapcsolatot egy nagyon öreg, nagyon beteg (mondjuk szívbeteg, nem perverz) férfi személyében, kopaszd meg őt anyagilag, majd ha víg özvegy lettél, mint Timike, akkor már 40-50 éves korodig ki tudod tolni az öregedést és életed végéig dugathatod magad ilyen napbarnított szolis, kigyúrt csávókkal. És még szaporodtál is. És a gyereked jólétét is biztosítottad.

2021. máj. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyenektől menekülök de mindenkinek más az izlése.

Az enyémet se nagyon akartak elfogad i anno mert gyári melós volt. Szerintük jobbat érdemelnék. Én viszont az EMBERT nézem magát, se a külsőségeket, se az anyagiakat.

Szóval sztem ne foglalkozz velük.

2021. máj. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Kérdés, hogy a kritika ebben az esetben mennyire jogos. Ha csak a külsőségek fontosak neked, és ilyen kokszosagyú, lehúzós barmokkal futsz, és kihasználtatod magad, akkor azért jogos a tanácsadás a családod részéről. Ha a kérdésben leírt férfi viszont normális, veled egy szinten van kulturáltságra stb., akkor tojd le a csak a külsőségekre vonatkozó kritikákat.
2021. máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok aranyásó típus, senkivel nem lennék együtt pusztán azért, mert tehetős. Idős pasival végképp nem, VT-féle mentalitás a létező legtávolabb áll tőlem, szülni sem a közeljövőben szeretnék. Nem keresek szexkapcsolatot. Szeretek mindenkinek megfelelni, legyen szó az ügyfelemről, a főnökömről vagy a családomról, utóbbiaknak mégsem tudok, de az ízlésemen nem tudok változtatni, mégis nagyon fusztrál a helyzet.
2021. máj. 6. 12:19
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

#6

A megfelelési kényszeredet le kellene vetkőznöd. Olyan nincs, hogy mindenkinek megfelelsz majd.

2021. máj. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
A legfőbb kritika velük szemben, hogy maradjanak meg az Instás műnők mellett az ilyen pasik, mert engem úgyis át akarnának rájuk hasonlítóvá formálni. Természetes vagyok, nem végeztek rajtam semmilyen plasztikai beavatkozást, senki kedvéért nem mennék bele ilyesmibe.
2021. máj. 6. 12:23
 9/29 A kérdező kommentje:
Nyilvánvaló, de ilyen a habitusom, ami a munkám során előny, az a magánéletben sok gondot okoz. A másik dolog, ami ki szokta vágni a biztosítékot, hogy nem érdekel egyáltalán, hogy milyen végzettsége van a pasinak, nincs diploma-fétisem, önmagában egy felsőfokú végzettséget igazoló közokirat semmi pluszt nem jelent a szememben.
2021. máj. 6. 12:28
 10/29 anonim ***** válasza:
47%

Mert a szép férfiak csak buták meg bunkók lehetnek, már megint itt tartunk, hogy keressük inkább a csúnya de aranyos-kedveseket (😂😂).

A vonzó férfikülső nem járhat együtt egyéb vonzó tulajdonsággal, ezzel de szeretik egyesek nyugtatgatni magukat.

Ez a kérdés pontosan annak a férfire átírt változata ami itt mindennap van, hogy az incel cirkuszol hogy nem kell neki a nem topnő: bocs de nem tudok olyan nővel lenni akihez nem vonzódom.


Egyébként azért is sántít az egész mert egy értelmiségi család nem ilyen szűklátókörű és korlátolt hogy a külső alapján ítélne (még ha arról lenne szó hogy azt nem akarná hogy gyármunkással álljon össze az érthetőbb lenne), a jogászok és a többi topszakmák fiatal képviselői mind mai férfiak, sportolnak, tetováltatnak, szeretnek (és elvárás is) az igényes külső) stb.


A kérdésben meg egyértelműen ki van mondva hogy a jó külsejű férfiak, jelen esetben egy jogász, nem lehetnek jó pasik, őket a helyes de értéktelenek helyett az értelem mentén kell választani, a szép férfi kuka, látatlanban is.

Ez egy béna és irigy pasi irománya. Olyané mint a 3-as válaszoló.

2021. máj. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!