Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme 22-25 éves kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme 22-25 éves kor után egy srác életének?

Figyelt kérdés

16-22 között tanulnia kell ha nem akar hajléktalan roncs lenni.

Ha nem jóképű, vagy pár évig nem szxrik bele a dolgokba vagy nem annyira okos hogy nem kell minden idejét tanulásra forditania vagy még kevésbé alakult ki a személyisége, kb mindenből kimarad az életből. Mire oda jut hogy kicsit felszabadul a tanulas terhe alól addigra a csajok már rég kiélték magukat,16-25 évesen már tucatnyi pasival voltak. Kiélvezték a tini szex, a vad bulik, próbálkozások, kiváncsiskodás ribiskedés időszakát és persze már beindul a "jaj én már csak komolyat akarok duma". A srác meg vagy lenyeli hogy a ki tudja hányadik a sorban, teljesitsen minden kivanságát a lánynak közben dolgozon, teremtsen meg minden anyagi dolgot, haladjon felfele a ranglétrán és eszébe se jusson más lányra ránézni. Kèsőbb 28-35 évesen még rosszabb a helyzet, ott már befigyel más pasi gyereke, a maximális anyagi elvárás, lakás,kocsi, bankszámla. A buli, haverok, iszogatás persze szóba se jöhet, de akár még a szex se, de az még csak meg se forduljon a fejêbe hogy az nem természetes hogy a csaj már 20-30 pasival szexelt, a srác meg jó 5-7-tel...

Aztán közös gyerek stb stb stb...



2021. máj. 5. 17:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 A kérdező kommentje:

#79 nem nèhannyal hanem több százzal az elmúlt években . Valóban csak az idősebb 40+ korosztályból de szerintem reprezentatív hisz ők is voltak fiatalok. És ahogy írtam a fiatalok nem is állnak szóba velem

Szerethet nem erről van szó , csak nekem az már hiteltelen és nem túl vonzó ... “ ki éltem magam, amikor jó testű voltam , odaadtam magam aki tetszett, de most hogy már lejárt lemez vagyok örülj hogy veled leszek és ne akadékoskodh hogy épp a 37. vagy a sorba aki bennem jár mert most épp téged szeretlek”

2021. máj. 6. 09:44
 82/89 anonim ***** válasza:
24%
kérdező, ne vedd magadra, a világ még nem érett meg az ilyen blackpill-ekre
2021. máj. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:
96%
Nem válaszoltál arra, hogy mit vársz tőlünk.
2021. máj. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 A kérdező kommentje:
#83 ötletek vélemènyeket tapasztalatokat vitaalapot
2021. máj. 6. 10:40
 85/89 anonim ***** válasza:
95%

83. Segítek azt várja hogy a igazolyuk a hülyeségeit.


Amivel csak az a baj hogy incel hülyeségek viszabbőfőgésén kívül nincs benne semmi őnála gondolat.

2021. máj. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:
97%

"nem startolok rá a mardék csúnya lányokra mert neki milyen jó a lelkük .... hagyjál már a marhaságaiddal cicám..."


És szép lányok miért dugjanak veled, mikor nem vagy jóképű, ráadásul a lelked is nyomorék.

2021. máj. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim ***** válasza:
92%
Mekkora egy lúzer vagy 😃
2021. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 VincentLaw ***** válasza:
14%
Nekem egyszer volt egy lakótársnőm. Szimpatikus volt, és elég közvetlen, pláne amikor söröztünk, és beszélgettünk. Olyankor mesélt privátabb sztorikat is, az egyik az volt, hogy 18 évesen volt először pasival, és azóta már 13-at elfogyasztott (akkor volt 21). Akkor nálam a szimpátiájából kicsit veszített.
2021. máj. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim ***** válasza:
0%
88-as, szerintem mindegy, hogy 2 vagy 13 ilyen esetben. 3 év alatt nem talált egyet sem, akivel komolyabban tudta volna képzelni, vagy nem is kereste, szóval egy ilyen lánynál a 2 is sok
2021. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!