Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme 22-25 éves kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme 22-25 éves kor után egy srác életének?

Figyelt kérdés

16-22 között tanulnia kell ha nem akar hajléktalan roncs lenni.

Ha nem jóképű, vagy pár évig nem szxrik bele a dolgokba vagy nem annyira okos hogy nem kell minden idejét tanulásra forditania vagy még kevésbé alakult ki a személyisége, kb mindenből kimarad az életből. Mire oda jut hogy kicsit felszabadul a tanulas terhe alól addigra a csajok már rég kiélték magukat,16-25 évesen már tucatnyi pasival voltak. Kiélvezték a tini szex, a vad bulik, próbálkozások, kiváncsiskodás ribiskedés időszakát és persze már beindul a "jaj én már csak komolyat akarok duma". A srác meg vagy lenyeli hogy a ki tudja hányadik a sorban, teljesitsen minden kivanságát a lánynak közben dolgozon, teremtsen meg minden anyagi dolgot, haladjon felfele a ranglétrán és eszébe se jusson más lányra ránézni. Kèsőbb 28-35 évesen még rosszabb a helyzet, ott már befigyel más pasi gyereke, a maximális anyagi elvárás, lakás,kocsi, bankszámla. A buli, haverok, iszogatás persze szóba se jöhet, de akár még a szex se, de az még csak meg se forduljon a fejêbe hogy az nem természetes hogy a csaj már 20-30 pasival szexelt, a srác meg jó 5-7-tel...

Aztán közös gyerek stb stb stb...



2021. máj. 5. 17:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 A kérdező kommentje:

#19 csak kb semmi esély, kivéve full toppon vagy anyagilag, ha családot akarsz, vagy ha elengeded azt az apró tényt hogy a csajt már vagy 20-30 pasi meghúzta és ez után is örömmel tartod el.

Amúgy meg itt is meg az életben is kb pedofilnak hivnak ha 30-35 évesen fiatal lányok után kajtatsz ...

2021. máj. 5. 18:57
 22/89 anonim ***** válasza:
93%

18.

Mondjuk

-tanulni valami újat

-megnézni valami jó filmet

-venni egy autót

Stb..,

2021. máj. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 anonim ***** válasza:
100%
21. Nem azt mondtam 30-35 évesen 10-12 éves lányokra hajts, hanem hogy pl 30 évesen belefér a 22-24 éves, vagy 35 évesen a 25-27 éves. 10-ből mindig van 2-3 csaj legalább, akiknek szintén bejönnek a tőlük idősebb férfiak.
2021. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán mit tanultál 16-22 év között hogy nem volt időd semmire?
2021. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 anonim ***** válasza:
91%

" bármelyik házibuliba elmehet, bármikor elhivathatja magát randizni, szexet összehozni meg annyi hogy " szia van kedved?"


Csak hiszed.

2021. máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 A kérdező kommentje:

#22 ne haragudj tényleg nem akarok bunkó lenni de ez szerintem szánalmas ...

De kívánok neked sok boldogságot ezekben a dolgokban

2021. máj. 5. 19:07
 27/89 A kérdező kommentje:

#24 nem az a lényeg hogy én mit tanultam , ez egy általános kérdés.

Én egy szar senki vagyok , de tanultam volna akkor is ez lett volna

2021. máj. 5. 19:09
 28/89 anonim ***** válasza:
87%
26 aha ok szánalmas vagyok de akkor te mi vagy ?
2021. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 A kérdező kommentje:

#23 tudom én is az ilyen párosításra gondoltam. Pl ha 30-as egy 22-24 éves lányra hajt. Az már a vén perverz kategória. Olvasd el itt a hasonló kérdéseknél a válaszokat ...

90%-ba “ keres korodbelit, érzelmi nyomorék vagy hogy lányokra hajtasz..stb”

És azért a 2-3 csaj nagyon kevés , rájuk kb 5-10x a túljelentkezés és ezt tudják is , és iszonyat nagy az áruk ....

2021. máj. 5. 19:12
 30/89 anonim ***** válasza:
84%

Magyarázd már el, melyik nőt kell eltartani? Nem dolgozunk talán Magyarországon? Vagy miről beszélsz? Rszem megálél, mikor ilyen baromságokat hangoztatnak, és még el is hiszik.


Amúgy meg hogy lehet az, hogy minden lány 20-30őasival szexelt, a fiúk meg csak párral? Éjjelente űrhajók indulnak a Marsra lányokkal és ott dugnak az elrejetett férfiakkal? Vagy hogy jön ki a matek?

Ja, tudom. Ugyanaz a 100 idősebb pasi dugja az összes nőt. Most már elmehettek a phaszba a hülyeségekkel.

2021. máj. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!