Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme 22-25 éves kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme 22-25 éves kor után egy srác életének?

Figyelt kérdés

16-22 között tanulnia kell ha nem akar hajléktalan roncs lenni.

Ha nem jóképű, vagy pár évig nem szxrik bele a dolgokba vagy nem annyira okos hogy nem kell minden idejét tanulásra forditania vagy még kevésbé alakult ki a személyisége, kb mindenből kimarad az életből. Mire oda jut hogy kicsit felszabadul a tanulas terhe alól addigra a csajok már rég kiélték magukat,16-25 évesen már tucatnyi pasival voltak. Kiélvezték a tini szex, a vad bulik, próbálkozások, kiváncsiskodás ribiskedés időszakát és persze már beindul a "jaj én már csak komolyat akarok duma". A srác meg vagy lenyeli hogy a ki tudja hányadik a sorban, teljesitsen minden kivanságát a lánynak közben dolgozon, teremtsen meg minden anyagi dolgot, haladjon felfele a ranglétrán és eszébe se jusson más lányra ránézni. Kèsőbb 28-35 évesen még rosszabb a helyzet, ott már befigyel más pasi gyereke, a maximális anyagi elvárás, lakás,kocsi, bankszámla. A buli, haverok, iszogatás persze szóba se jöhet, de akár még a szex se, de az még csak meg se forduljon a fejêbe hogy az nem természetes hogy a csaj már 20-30 pasival szexelt, a srác meg jó 5-7-tel...

Aztán közös gyerek stb stb stb...



2021. máj. 5. 17:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim ***** válasza:
97%
Szegény, csodálom, hogy érettségi után nem lett öngyilkos.
2021. máj. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 anonim ***** válasza:
0%

Inkabb orulj, hogy szabad vagy, "cicam" :)


Meg annak is, hogy nincs nemi herpeszed, jok a fogaid, es nem fizetsz ket anyanak tartasdijat.



36F incel

2021. máj. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 anonim ***** válasza:
0%
3: Ha ebbe az irányba haladunk, ki fog.
2021. máj. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 anonim ***** válasza:
97%

De miért akarsz te sorra dugni nőket? Hogy téged idézzelek, mi abban az értékes, hogy bármikor dughatsz bárkivel? Hogy amikor olyanod van, hetente, havonta cseréled a parntereid? Hiszen te is erre vágysz, a különbség csak annyi, hogy nem kaphatod meg. Ja, és a nők kb 20%-a ilyen, úgyhogy Te ugyanarra a 20%-ra csorgatod a nyálad, mint a nők, csak te az életet hibáztatod, hogy neked nem jön össze.

Kérdésedre a válasz: a te értelmednek valóban semmi értelme sincs, már most. Szívesen.

2021. máj. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell messzire mennem, hogy igazoljam, átlagos pasinak is lehet szép nője. Édesanyám is ilyen párosításban van és köszöni szépen, tökéletesen boldog. Az, hogy te jó nőnek a tinipicshákat tartod, arról nem mi tehetünk. Akkor csorgasd csak tovább a nyálad a beteg agyaddal! Rajtad már a Jóisten nem tud segíteni, mert hülye vagy.
2021. máj. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 anonim ***** válasza:
96%
Jajj ez az elmebeteg pali, aki szerint csak az az értékes nő, aki szűz, mert ha már lefeküdt más férfival, akokr az beszennyezte, és erkölcstelen lett:DD
2021. máj. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 A kérdező kommentje:
#65 ha hogy nincs benne semmi jó de azért valahogy mégis mindenki , kb az összes nő egész életében megállás nélkül szexel ( nagyon nem csak a 20% ) de én mèg csak véletlenül se vágyjak erre mert mekkora kezelésre szoruló beteg állat vagyok. Köszi
2021. máj. 6. 08:47
 68/89 A kérdező kommentje:
#61 ismét kérdezem mit változtat egy szakember? És miért is kéne oda mennem ? Mert élvezni akartam az életet és kivagyok mentálisan hogy rajtam kívül mindenkinek sikerült én meg elvesztettem az egész életemet, minden jót amit a fiatalság rejtegetett? Ezt nem hozzá vissza semmilyen szakember és nem segít feldolgozni ....
2021. máj. 6. 08:50
 69/89 A kérdező kommentje:
#67 senki nem beszélt szűz lányokról. Azért 5-10 vagy 20-30 idősebb korban akár 50 partner között szerintem igen jelentős különbség van és mègsem szűzekről beszèlünk
2021. máj. 6. 08:51
 70/89 A kérdező kommentje:
#62 én is csodálom és kicsit már bánom is
2021. máj. 6. 08:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!