Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme 22-25 éves kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme 22-25 éves kor után egy srác életének?

Figyelt kérdés

16-22 között tanulnia kell ha nem akar hajléktalan roncs lenni.

Ha nem jóképű, vagy pár évig nem szxrik bele a dolgokba vagy nem annyira okos hogy nem kell minden idejét tanulásra forditania vagy még kevésbé alakult ki a személyisége, kb mindenből kimarad az életből. Mire oda jut hogy kicsit felszabadul a tanulas terhe alól addigra a csajok már rég kiélték magukat,16-25 évesen már tucatnyi pasival voltak. Kiélvezték a tini szex, a vad bulik, próbálkozások, kiváncsiskodás ribiskedés időszakát és persze már beindul a "jaj én már csak komolyat akarok duma". A srác meg vagy lenyeli hogy a ki tudja hányadik a sorban, teljesitsen minden kivanságát a lánynak közben dolgozon, teremtsen meg minden anyagi dolgot, haladjon felfele a ranglétrán és eszébe se jusson más lányra ránézni. Kèsőbb 28-35 évesen még rosszabb a helyzet, ott már befigyel más pasi gyereke, a maximális anyagi elvárás, lakás,kocsi, bankszámla. A buli, haverok, iszogatás persze szóba se jöhet, de akár még a szex se, de az még csak meg se forduljon a fejêbe hogy az nem természetes hogy a csaj már 20-30 pasival szexelt, a srác meg jó 5-7-tel...

Aztán közös gyerek stb stb stb...



2021. máj. 5. 17:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 A kérdező kommentje:

#48 ezt csak a nők gondoljak így. Hogy attól hogy 20 pasival volt az ugyanolyan értékes ... mi benne az értek hogy aki megtetszik neki annak szétteszi a lábàt? Hogy amikor olyanja van akkor hetente havonta cseréli a partnereit ?

Ezt csak ti beszélitek be hogy az a nő rendes...

2021. máj. 5. 22:26
 52/89 A kérdező kommentje:
#47 azért nem lesz mert nem tartozok a 20%-ba vagyis a szar pasik 20%-ba
2021. máj. 5. 22:27
 53/89 A kérdező kommentje:

#50 ne haragudj de ilyet nem mondtam


A második gondolatmeneted és megfogalmazásod pedig pontosan igazol , az ilyen hozzáállás miatt görcsöl minden tapasztalatlan pasi mert nálatok a tapasztalatlan = a bènával... ha a pasiknál is úgy működne hogy akire rábők azzal szexelhetne is akkor nem lennének tapasztalatlan pasik. De mivel több tízezer srácnak életében nem lesz annyi csaja mint egy csajnak egy ribisebb nyáron így tapasztalatlanok, azaz a te szemedben bénák maradnak ....

2021. máj. 5. 22:32
 54/89 anonim ***** válasza:
97%
Keres egy jó pszichológust legyszive az tud rajtad segíteni.
2021. máj. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 A kérdező kommentje:

#45 képzeld járok kint...

és képzeld pontosan azt látom amit mondok....azaz hogy a jó nők a jó pasikkal vagy egyedül járnak .

És nèhany csúnya nőnek van még csúnyább pasija..

De olyat egyet se hogy egy jó nő egy átlagos pasival van

Nem tudom te mit làtsz az utcán...

2021. máj. 5. 22:35
 56/89 A kérdező kommentje:

#55 mivel ? Van idő gépe amivel visszanyerem az elveszett időt ?

Vagy meghipnotizál hogy jó lesz nekem egy öreg elhasznált gyerekes nő , vagy kiőli a vágyat a fiatal szép nők felé?

2021. máj. 5. 22:38
 57/89 anonim ***** válasza:
97%
Kinek mi a csúnya..talan ha nem csak a kinezet szamitana cicám lenne aki hozzad szol. Vagy ha sose szolalnal meg az sokat segítene a helyzeten.
2021. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 A kérdező kommentje:
#57 ja hogy èn mekkora egy paraszt vagyok hogy amíg mások sorra dugják a jobbnál jobb tini csajokat addig én nem startolok rá a mardék csúnya lányokra mert neki milyen jó a lelkük .... hagyjál már a marhaságaiddal cicám...
2021. máj. 5. 22:52
 59/89 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem segítesz magadon azzal hogy elmégy egy szakemberhez akkor mi hogyan segítsünk ??
2021. máj. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Szerintem is egy jó szakemberre lenne szükséged. Kérlek hallgass rám és a többiekre. Valószínűleg rendbe fog jönni az életed.
2021. máj. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!