Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme 22-25 éves kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme 22-25 éves kor után egy srác életének?

Figyelt kérdés

16-22 között tanulnia kell ha nem akar hajléktalan roncs lenni.

Ha nem jóképű, vagy pár évig nem szxrik bele a dolgokba vagy nem annyira okos hogy nem kell minden idejét tanulásra forditania vagy még kevésbé alakult ki a személyisége, kb mindenből kimarad az életből. Mire oda jut hogy kicsit felszabadul a tanulas terhe alól addigra a csajok már rég kiélték magukat,16-25 évesen már tucatnyi pasival voltak. Kiélvezték a tini szex, a vad bulik, próbálkozások, kiváncsiskodás ribiskedés időszakát és persze már beindul a "jaj én már csak komolyat akarok duma". A srác meg vagy lenyeli hogy a ki tudja hányadik a sorban, teljesitsen minden kivanságát a lánynak közben dolgozon, teremtsen meg minden anyagi dolgot, haladjon felfele a ranglétrán és eszébe se jusson más lányra ránézni. Kèsőbb 28-35 évesen még rosszabb a helyzet, ott már befigyel más pasi gyereke, a maximális anyagi elvárás, lakás,kocsi, bankszámla. A buli, haverok, iszogatás persze szóba se jöhet, de akár még a szex se, de az még csak meg se forduljon a fejêbe hogy az nem természetes hogy a csaj már 20-30 pasival szexelt, a srác meg jó 5-7-tel...

Aztán közös gyerek stb stb stb...



2021. máj. 5. 17:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem akarsz elmenni szakemberhez elárulod, hogy mi mit tehetünk érted?
2021. máj. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 anonim ***** válasza:
97%
68 Bámulatosan primitív vagy, nem tudsz szöveget értelmezni egy kicsit sem. Nem csoda, ha a tanulásban sem jeleskedtél soha sem. A te szavaidat fordítottam vissza, amit te állítottál. Vagyis: azért nézed le a nőket, mert azt csinálják amit te szeretnél csinálni. Tehát nem vagy értékesebb náluk, mert téged csakis és kizárólag a lehetőségek hiánya tart vissza. De itt fújjolsz hogy harminc feletti nő nem kell, mert átment rajta 30 pasi. Képzeld rajtam fele ennyi pasi sem ment át, sőt senki nem ment át, mert a normális nők párkapcsolatokban vannak , átlagban 2-5 párkapcsolat szokott harminc éves korig létrejönni. Nem, a nők többsége nem dug össze vissza. Én is fent vagyok most társkeresőn, rám ír boldog-boldogtalan, de nem dugok velük, mert komolyat keresek. Azért mert megtehetném, nem használom ki a lehetőséget. A legtöbb nőnek az össze vissza dugás semmilyen örömet nem okoz, mert orgazmusa sincs idegenekkel. De neked hiába is beszélünk itt, mint írtam a te életednek tényleg nincs így semmi értelme, de csak a saját hülyeséged miatt.
2021. máj. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
97%

Imádom, hogy mindig a férfiak tudják, hogy mindig minden nö megállás nélkül szexel.


Én csak egy-két csajt ismerek aki bulikban elment boldog-boldogtalannal és 10-nél több partnere volt.


Nekem nem hiányzott 20-25 évesen, hogy idegen faszikkal feküdjek le. Nekem és sok nönek akkor jó a szex, ha össze vagyunk szokva a partnerrel aki tudja, mit hogy szeretünk.


Ha a te logikád mentén haladunk és mindenki minden szerencsétlennel lefekszik, akkor minden nö elhasznált lesz. Akkor az jó lesz vagy az se jó? Válasszunk ki pár jótestü fiatal lányt, aki senkivel nem fekszik le és mikor már halomra dugtál mindenkit, akit akartál, akkor majd azokkal megállapodsz és családotok lesz?

2021. máj. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 A kérdező kommentje:

#73 semmilyen örömet nem okoz de mégis megteszik . Kettőnk közül vajon ki beszélt több idős társkereső nővel ? Elárulom , én . Szóval jobban tudom milyen életeken mentek àt. 70-80% a hűséges vagyok de azért fiatalon éltem kategória .... az hogy te csak kapcsolatban voltál tiszteletre méltó , de messze nem ez az átlag .

Soha nem mondtam hogy értékesebb lennék bárkinél, sőt ahogy a helyzet mutatja, senkinél.

És igen megtettem volna, élveztem volna az életet , nem feltétlenül össze vissza szexbe, lehet elég lett volna nekem is a nőn stop szex kapcsolatban

2021. máj. 6. 09:17
 75/89 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi toastie roastiet akik nem tudjak elfogadni hogy ertektelen a hasznalt salatas lyukuk
2021. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 A kérdező kommentje:
#72 meghallgatom más vèleményét
2021. máj. 6. 09:19
 77/89 A kérdező kommentje:

#74 ezt se mondtam hogy a jó csajok mindenkivel lefekudtek . Épp az ellenkezőjét hogy fiatalon csak a menő pasikkal, aztán mikor a szépségük , testük már nem top akkor jöhetnek számításba a gyengébb pasik...

Neked is leírom, én beszélgetek nőkkel társkeresőn , így pontosan tudom hogy igen a nők dugnak megállás nélkül . Az alap hogy max 1-2 hónapig bírják ki, nem ritka hogy 2-3 hétig de a legkemènyebbek is max 4-6 hónapig. Ez tèny. Ha te más vagy akkor annak nagyon örülök szerencsés a jelenlegi vagy leendő partnered.

Mellesleg a 10parner az max 20-25eves korra megvan de lehet hogy előbb

2021. máj. 6. 09:25
 78/89 anonim ***** válasza:
100%
78-as. Az nem reprezentatív minta, ha csak néhánnyal levelezel. Az mennyi, a nők 0,5%?-a. Gondolom nem minden korosztály összes nőjével dumáltál, hogy tudd igaz-e vagy nem. Ergo ez egy hülye általánosítás. De tudod mit, még ha élt is ez téged hol bánt? Ettől nem értéktelenebb, ugyanúgy szerethet valakit. Nincs garancia, hogy akinek kevesebb párja volt az jobb ember.
2021. máj. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:
17%

Kedves kerdezo!

Nem tudom honnan szedted azt, hogy a nok csak a ferfiak felso 20%-aval dugnak, es csak akkor adnak le az igenyekbol, amikor mar oreg asszonyok. EZ NEM IGAZ. Nyugottan vegyel felesegul egy ilyen 30+ eves hasznalt not es neveld fel a gyerekeit mint egy igazi FERFI.

2021. máj. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 A kérdező kommentje:
#80 köszi de nem .... ezt meghagyom azoknak akiknek ez az igénye
2021. máj. 6. 09:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!