Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen már elkéstem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen már elkéstem az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés

Már sokszor kérdezik hogy mikor lesz barátnőm (sosem volt még). Persze zavar, de még nem igazán talátam olyan lányt akit el tudtam volna képzelni. De amúgy igen, szerintem is már ideje lenne, eddig mindig nyugtatgattam magam hogy még van időm, de már 25 vagyok és már jó lenne, mert 30 körül szeretnék már gyerekeket.

Kapcsolatteremtésben sosem voltam jó.

Eddig csak olyan lányokkal találkoztam akik nem komolyan gondolkodtak, emiatt már nem vagyok szűz, de barátnőm nem volt eddig:(

Nem nézek ki rosszul, sportos, magas alkatú és átlagos arcú vagyok.


2021. máj. 1. 21:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
Az hogy még jobban lehúzol egy amúgy is mélyenponton lévő embert, az aztán hatásos, gratulálok!
2021. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Nincs baj, nem úgy mint néhányan veszmadarkodnak. Akárhány évesen megtalalalhatod, aki kell. A többsegnek, aki annyi idős mint te, lehet volt kapcsolata, de érzelem érettség stb hiányában olyan, mintha nem lett volna. Én ezt gazabbnak találom, és nagyon gyakorinak.
2021. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#11 a valóság attól valóság marad és attól se lesz jobb hogy mézes mázas hazugságot mondasz

Az igazság viszont használhat

2021. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!