Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell rögtön a szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell rögtön a szexre rátérni ismerkedésnél, amikor még nem is találkoztunk?

Figyelt kérdés
A férfiak képtelenek megérteni, hogy nem helyénvaló téma ez két ember között, akik épp, hogy csak megismerkedtek, és még nem is találkoztak? Ha két ember vonzódik egymáshoz, a szex előbb-utóbb spontán megtörténik. Miért kell erről előtte beszélni? Ez olyan kiábrándító.

2021. ápr. 29. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek.
2021. ápr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
A férfiak disznók.
2021. ápr. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
De ha nem beszélünk szexről akk nem "fun" a beszélgetés. Semmi flört, szexuális energia, unalmas nektek. Persze lehet rosszul csinálni ezt is mint mindent is.
2021. ápr. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Én szeretek róla valamilyen szinten beszélgetni, mert szerintem fontos hogy tudjuk valamilyen szinten ezen a téren is passzolunk-e vagy sem. Volt már hogy ex-prostival találkoztam vagy nővel aki több pasit akar stb. vagy hogy csak akkor tud orgazmusa lenni ha közben felvágja az ereim vagy kitudja. Mellé nem vagyok valami spontán és félénk is vagyok ezért inkább előre kibeszélem miket szeretnék/csinálnék (persze ha már közelebb vagyunk) Eddig nem igazán zavarta egy lányt se (bár lehet te az ilyen "húdemegdugnálak" szövegre gondoltál) 21/F
2021. ápr. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

Ha neked is abból állna a társkeresés, hogy egy hónap alatt több tíz órányi időráfordítással összehozol egy személyes randit, akivel alakul is valami és szimpatikus is és az elképzeléseitek is egyeznek és utána kiderül, hogy aszexuális vagy teljesen frigid és jól elvan havi 1-2 együttléttel is és utána újra kezdődik elölről az 1 hónapos keresgélés, mire megint sikerül egy személyes találkozót kiimádkoznod, akkor te is másképp gondolnád.


Nőként nagyon könnyű a másik oldalról észt osztani, amikor neked csak pár kattintás kiszűrnöd a férfiakat, akár automata algoritmust is beállíthatnál, hogy ha leírja a "szex" szó bármely formáját, akkor automatikusan unmatcheli, hogy még arra se legyen gondod, úgyis marad még jó pár jelölt, akik szóba jöhetnek. Ha elfogytak, akkor csak húzol 4-5 férfit jobbra és lesz belőle match biztosan.


Ha simán csak uncsizol éjjel 3-kor, akkor is húzol 5-10 kártyát jobbra és máris lesz beszélgetőpartnered az éjszakai lelkizéshez.


De akkor visszakérdezek: Ha téged nőként ez annyira zavar, akkor miért nem írod le, hogy alacsony a libidód vagy frigid vagy és nem szeretnél a szexről beszélni egyáltalán és akkor csak olyan férfiak húznának jobbra, akik hasonlóan gondolkodnak?


Talán még életed párját is megtalálhatnád egy szervileg impotens vagy szintén aszexuális, alacsony libidójú srácban, akivel hónapokat járhatnátok kávézni, múzeumba, sétálni és nyaralni és alig akarna együtt lenni veled.


Nem kéne az ilyen srácoknak bizonygatni, hogy ők mennyire potensek és kamagrával doppingolniuk magukat, majd összejönni olyan nővel, akinek fontos a szex és lelkibeteggé tenni, mert ő meg arra gondol, hogy milyen férfi az, aki nem akarja őt megdugni, biztos azért, mert nem szexi a teste. Közben meg lehet, hogy csak nem a megfelelő emberrel jött össze.

2021. ápr. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Hogy beszel a szexről?

Miket mond ami nem tetszik neked?

2021. ápr. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem arra gondol, amit anno ismerkedéskor èn is nagyon sokszor éreztem.

Sok társkeresős nyomoronc van, aki teljesen kéretlenül és indokolatlanul bizalmaskodik az ismerkedés elején már, ès konkrétan én azt éreztem ilyenkor, hogy ezzel a tolakodással bele akar mászni az intim szférámba, amihez az ismerkedès azon szakaszában semmi köze nem volt. Viszolygást keltett bennem, és minél érdeklődőbb volt, ès próbàlt közeledni ebben a témában, annàl jobban megundorodtam és toltam el magamtól. Pedig èn aztán se prűd, se aszexuàlis nem vagyok (mindig ezt fogtàk rám). Egyiknek se jutott eszébe, (pedig mondtam is mindig) hogy szimplàn semmi köze a szexuális szokásaimhoz a kezdeti szakaszban, ès emiatt a tolakodás miatt nem is lett semmi belőle.

Másrészt az is visszataszító ezeknèl, hogy érezhető a kiéhezettség. Ilyenekkel normàlis nő nem akar lefeküdni később sem, mert hányingerkeltő.

2021. ápr. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Szólo koromban nekem ki volt irva az adatlapom aljára:


P.S.: szeretem a szexet, de nem fogok róla beszélgetni


Slussz

2021. ápr. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Én legóról szoktam.
2021. ápr. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Sok nő sem különb. Sőt...
2021. ápr. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!