Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj azzal, ha már rögtön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj azzal, ha már rögtön az ismerkedés elején tisztázom, mit várok egy kapcsolattól?

Figyelt kérdés

Pl fel szoktam hozni már az első 4 randi alatt, hogy

-én mindenképp gyereket szeretnék

-nyílvánvaló, hogy a nő "dolga", hogy szüljön. Legalábbis én nem ismerek alternatívát. Max az örökbefogadást, de az maradjon meg végső esetre.

-a férfi feladata a családot eltartani, a nő feladata, hogy nevelje a gyereket, főzzön, mosson, takarítson, boltba járjon, amíg a férfi dolgozik.

-és ha úgy döntök valakivel összekötöm az életem, akkor nincs "enyém-tied", mindenki belead amit tud, és minden KÖZÖS. Erről nyilván írásban is szeretnék megegyezni.

-ha egy nőnek már van gyereke, akkor szívesen segítek a nevelésében és bármit megkap tőlem, amit a saját gyerekem, de apja nem leszek olyan gyereknek, akinek van saját apja (ha nincs, az más kérdés)


És még a annyi, hogy amíg együtt vagyok valakivel, addig sem neki, sem nekem ne legyen szexuális kapcsolat mással.


Nem értem miért van az, hogy 10 évvel ezelőtt ezekkel semmi gond nem volt, mostanában pedig már alig lehet így ismerkedni.


F36



2019. okt. 5. 12:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Bennem a harmadik pont kapcsán az merült fel, hogy ez addig egy dolog, amíg az anya gyesen van a kicsivel. De utána? Besegítesz a háztartásba? Vagy a párod 8 óra munka után foglalkozzon a gyerekkel meg a házimunkával minden nap?
2019. okt. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Sok a rizsa ez mind kialakul f
2019. okt. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
96%
10 éve is gond volt ezekkel, de ettől függetlenül fogsz találni olyant, aki nem túl képzett és semmi célja az életben a haztartason kívül.
2019. okt. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Most is 8-10 óra munka után főzök, mosok takarítok magamra. Ha lenne egy társam nyilván több a feladat, főleg gyerekkel és ketten vagyunk rá, szóval nagyjából ugyan ott vagyunk.

Esetleg, ha el tud helyezkedni jó fizetéssel, akkor kevesebbet túlórázok. Vagy ha megtehetjük néha, akkor hívunk takarítót, egy hétvégét szülöknél hagyjuk a gyerekeket stb.

2019. okt. 5. 12:25
 5/36 anonim ***** válasza:
96%
Engem eléggé elriasztana, ha valaki a negyedik randin már képletesen szólva bezárna a konyhába egy gyerekkel.
2019. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel nagy gond, de nem kell ilyen hamar és kategorikusan kijelenteni.

Még azt is megijesztheted ezzel, aki pontosan így gondolkodik és tervez.

Ahogy alakul, mélyül egy kapcsolat, úgyis sok minden kiderül a jövőt illetően, ráadást aki szereti a másikat, az sokat is idomul az együttlét során.

2019. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Mármint nagyszülöknél.

De szerintem az alap, hogy valaki ha otthon van és van ideje, akkor elvégzi a házimunkát, míg a másik dolgozik.

2019. okt. 5. 12:28
 8/36 anonim ***** válasza:
94%
Én is hasonlóan gondolkodom nőként, bár a gyes után felesben menjen a házimunka, ennek ellenére ha ezt ennyire kategorikusan kijelentenéd, szerintem elijesztenél. Lehet ezt szépen és finoman is közölni.
2019. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még az ismerkedés elején nem kellene szóba hozni.
2019. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez túl rideg hozzáállás. Úgy vázolod a terveidet, osztod ki a feladatokat, mintha valami ügyféllel beszélgetnél egy közös munka kapcsán. Ezeket a dolgokat a kapcsolat alakulása során szépen meg lehet beszélni, ki hogy gondolja/szeretné.
2019. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!