Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj azzal, ha már rögtön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj azzal, ha már rögtön az ismerkedés elején tisztázom, mit várok egy kapcsolattól?

Figyelt kérdés

Pl fel szoktam hozni már az első 4 randi alatt, hogy

-én mindenképp gyereket szeretnék

-nyílvánvaló, hogy a nő "dolga", hogy szüljön. Legalábbis én nem ismerek alternatívát. Max az örökbefogadást, de az maradjon meg végső esetre.

-a férfi feladata a családot eltartani, a nő feladata, hogy nevelje a gyereket, főzzön, mosson, takarítson, boltba járjon, amíg a férfi dolgozik.

-és ha úgy döntök valakivel összekötöm az életem, akkor nincs "enyém-tied", mindenki belead amit tud, és minden KÖZÖS. Erről nyilván írásban is szeretnék megegyezni.

-ha egy nőnek már van gyereke, akkor szívesen segítek a nevelésében és bármit megkap tőlem, amit a saját gyerekem, de apja nem leszek olyan gyereknek, akinek van saját apja (ha nincs, az más kérdés)


És még a annyi, hogy amíg együtt vagyok valakivel, addig sem neki, sem nekem ne legyen szexuális kapcsolat mással.


Nem értem miért van az, hogy 10 évvel ezelőtt ezekkel semmi gond nem volt, mostanában pedig már alig lehet így ismerkedni.


F36



2019. okt. 5. 12:10
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

hat eleg nehez ugy tarsat keresni hogy te nyiltan nem szerelmi kapcsolatot keresel mar (amit megertek a multaddal), de a legtobb no nem igy mukodik. mi kulonlegesnek akarjuk erezni magunk, szerelmet akarunk, stb.

plusz lehet ezt ugy kozolni, hogy "a konzervativ nemi szerepekben hiszek" es erteni fogjak, de megsem ilyen drasztikus.


de szerintem amig azt erzik rajtad h inkabb olyan az egesz mint egy allasinterju, addig boritekolhato, hogy nem lesz sikered...

2019. okt. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
87%
Nos, én nem akarok senkit meggyőzni, de engem sem fog meggyőzni senki, a különvagyonhoz ragaszkodom. Épp elég rokonom és ismerősöm van, aki szeret másokat kihasználni, lehúzni, én meg nem vagyok sem jó hívő sem balek, hogy hagyjam. :-)
2019. okt. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Én az első pár randin azt latolgatom, hogy olyan ember-e, akibe beletudnék szeretni, nem pedig egy szerződés-vázlatot futok át. Mondjuk nem baj, ha ezt mondod, ez is egy szűrő, egyszer lehet belefutsz egy nőbe, aki téged ugyanúgy csak spermadonor és kenyérkereső funkciónak lát, mint ahogy te őt gyerekszülő- és gondozó funckiónak.
2019. okt. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
66%

10 eve sem tudtal annyira vele csajozni, mert akkor nem lennél egyedül, ha ez akkor annyira bejött volna !

Miert nem varod ki, hogy alakul a kapcsolat ? Lehet célravezetőbb lenne :)

2019. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy sürget az idő, de legalább a hölgyet kérdezd meg, hogy ő miként gondolkodik ezekről a dolgokról, mielőtt kiadsz egy kerek-perec közleményt!
2019. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

ma 14:44


Így szoktam, megkérdezem hogy gondolja, majd elmondom én hogyan, ha nincs benne közös akkor viszlát.

Tényleg nem értem mi ezzel a baj.


Legtöbb nő nem enged az elképzeléséből. Én sem az enyémből.

Itt is írta valaki, hogy külön vagyon híve és pont én pedig a közösé és pont. Minek várjak fél évet, hogy ilyesmi kiderüljön?


Képtelen vagyok ebből engedni, úgy vettem észre a nők is képtelenek sok mindenből engedni. Szóval szerintem célszerű, ha eleve ilyen társat keresek.

2019. okt. 5. 15:12
 27/36 A kérdező kommentje:

ma 14:15


Na pont erről beszélek. Te is ragaszkodsz valamihez. Én valami máshoz. Veled sem illenék össze és ennyi.

Úgy vagy jó, ahogy vagy, valaki pont ilyennek fog szeretni.


Nem saját elvárásaim szerint formálni akarok valakit, hanem olyat találni, akivel egyezik a véleményünk. Gondolom ezzel te is így vagy.


Nem értem, hogy míg te a ragaszkodásodra 100%-os pontozást kapsz (én is pozitívan értékeltem, mert jogod van ahhoz ragaszkodni, amihez akarsz).


Addig én meg kapom a savat, hogy ezért meg azért vagyok egyedül (pedig leírtam miért vagyok egyedül).

Nekem nem lehetnek berögződéseim, amiből nem engedek, csak a másiknak?

7 milliárdan élünk a Földön, nem muszáj olyannal együtt lennie senkinek, aki teljesen mást akar..

2019. okt. 5. 15:19
 28/36 anonim ***** válasza:
88%

Semmi gond, hogy ilyen társat keresel, én is a hagyományos felállás híve vagyok, csak jobb, ha oda terelgeted, mint ez fel is út - le is út... pikk-pakk, vágjunk bele!

#25

2019. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

ma 15:20


Én ezt értem. De 36 éves vagyok. Akikkel ismerkedem az 30-40 éves korosztály.

Ha egy nő ebben a korban nem akar gyereket például, vagy karrierje van és ezt nem akarja kicsi időre sem félretenni, vagy szöges ellentéte az elképzelése pl a "közös" fogalmáról, mint nekem, akkor azzal mit kezdjek?

Nyílván nem illünk össze és ennyi.


Nem várom el senkitől, hogy olyanba menjen bele, amit nem szeretne, tőlem se várja senki, hogy feladjam az álmaim. Összejönni pedig nem kell csak azért, hogy legyen valaki..

2019. okt. 5. 15:30
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Szíved joga, így érezni és gondolkodni, csak megkérdezted, hogy mi a baj ezzel, és mi erre próbáltunk válaszolni, hogy miként kéne kissé árnyalni.

#28

2019. okt. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!