Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj azzal, ha már rögtön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj azzal, ha már rögtön az ismerkedés elején tisztázom, mit várok egy kapcsolattól?

Figyelt kérdés

Pl fel szoktam hozni már az első 4 randi alatt, hogy

-én mindenképp gyereket szeretnék

-nyílvánvaló, hogy a nő "dolga", hogy szüljön. Legalábbis én nem ismerek alternatívát. Max az örökbefogadást, de az maradjon meg végső esetre.

-a férfi feladata a családot eltartani, a nő feladata, hogy nevelje a gyereket, főzzön, mosson, takarítson, boltba járjon, amíg a férfi dolgozik.

-és ha úgy döntök valakivel összekötöm az életem, akkor nincs "enyém-tied", mindenki belead amit tud, és minden KÖZÖS. Erről nyilván írásban is szeretnék megegyezni.

-ha egy nőnek már van gyereke, akkor szívesen segítek a nevelésében és bármit megkap tőlem, amit a saját gyerekem, de apja nem leszek olyan gyereknek, akinek van saját apja (ha nincs, az más kérdés)


És még a annyi, hogy amíg együtt vagyok valakivel, addig sem neki, sem nekem ne legyen szexuális kapcsolat mással.


Nem értem miért van az, hogy 10 évvel ezelőtt ezekkel semmi gond nem volt, mostanában pedig már alig lehet így ismerkedni.


F36



2019. okt. 5. 12:10
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2019. okt. 5. 15:45
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha a "minden közös" közös kasszát jelent, akkor jól van. De a házasság előtt szerzett vagyon és az öröklött vagyon az jogilag is más.

Azzal van a baj, hogy te egy ilyen listával támadsz, és ha egyet is értene veled valaki, ellenszenves ahogy ezt előadod.

Nekem pl természetes volt, hogy amikor otthon voltam, elvégeztem a házimunkát amikor dolgoztam, akkor feleztünk. De ha a pasi az elején ezzel jött volna, dobtam volna. Mert ez csak elvárásokról szól, nem arról, hogy bejövök neki és meg akar ismerni és velem lenni.

2019. okt. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
A különvagyon és a külön kassza két eltérő dolog. A különvagyon jogi fogalom, ide tartozik az örökség, a házasság előtt szerzett vagyon(pl az én ingatlanon), a személyes használati tárgyak (fogkefe, alsógatya, bugyi...), ez jogilag nem válik közössé, válás esetén a másik fél nem teheti rá a kezét. Amúgy én a hibrid kassza híve vagyok.
2019. okt. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
28%
Azért ez vicces. Ha valaki olyan problémával ír kérdést, hogy nen egyeznek az elképzelések a gyerekvállalást, házasságot, családon belüli munkamegosztást illetôen, mindenki azonnal a kérdezô torkának esik, hogy miért nen tisztázták ezeket már a kapcsolat elején. Most itt egy férfi, aki tisztázza az elején az elképzeléseit, most az sem jó. Kérdezô, egyetlen baj van az elveiddel: nagyon kiszolgáltatott helyzetbe kerül a nô, ha tartósan háztartásbeli marad. Ha mondjuk elváltok vagy meghalsz, a nô ott marad egyedül X gyerekkel, 0 bevétellel, évekre kiesve a munkaerôpiacról.
2019. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
87%
Én nem mondom, hogy baj, ha tisztázza, nem baj. Csak lesznek, akiknek nem felel meg, és ezért nem folytatják az ismerkedést.
2019. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha már főz rád valaki, akkor igazán beszerezhetnéd a hozzávalókat, boltba te is tudnál járni. Egyszer kétszer berakhatod a szennyest. Mosógépet, mosogatógépet és szárítógépet nem nehéz kezelni. Egyszerűbb ételeket pl paprikás krumpli csak tudsz csinálni, néha lehetne azzal kedveskedni, hogy te főzöl. Takarítás, ugyanez. Ha esetleg rossz napja van ki lehet segíteni a párodat ezekkel.
2019. okt. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!