Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nők miért hajítják el ismerkedésnél rögtön azokat a férfiakat, akik az ismerkedés mellett más dolgokra is koncentrálni szeretnének?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, ha egy nő elfingja magát, hogy ő márpedig meg akarja ismerni X-et, akkor X-nek kutyakötelessége hanyatt vágódni és félretennie minden egyéb elfoglaltságát, s kizárólag a nőre kell koncentrálnia az összes létező energiáját. Szerintem egy ismerkedés nem arról szól, hogy sülve-főve együtt vannak a partnerek, s munkát, hobbit, szülőket, testvéreket, barátokat, mindent félrehajítva a férfi legyen tettre kész bárhol és bármikor a nők számára. Úgy látom, hogy a nők ebben iszonytatóan kompromisszum-képtelenek.


Szerintetek igaz ez az ábra? [link]


Az ábra egy minimálisat azért csal ám, mert ismerkedésnél egy kicsit többet fércölünk bele az adott nővel való ismerkedésbe, így automatikusan a kör valamennyi cikke mérséklődik.


2016. jún. 28. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Már megint honnan vontad le ezt a messzemenő következtetést? :DD


Vannak nők, akik ezt elvárják, de ugyanígy vannak ilyen férfiak is. Nem lehet ezt általánosítani az egyik nemre csak.


(+ kérdés: sok ilyen teóriád van még, amikben degradálhatod a nőket? csak mert kábé kétnaponta olvasok tőled ilyen kérdést, a múltkor válaszoltam értelmesebben mint most, de bezzeg arra már nem tellett válaszolni... :P)

2016. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért az ábra elég fura. Miért ne lehetne a randizással/ismerkedéssel, illetve később a kapcsolattal egybevonni pl a relaxálást (lehet együtt is dögleni a tévé előtt), vagy a hobbit (lehet együtt kirándulni, barkácsolni, sütni stb, akármit), a művelődést (lehet együtt menni mondjuk múzeumba), a sportot, a bulizást?

Érdekes, értem semmit nem hanyagolt el a barátom kb, mégis nagyon sokat foglalkozott velem. Ismerkedős fázis alatt javítgatta minden hétvégén az autóját, mivel ezt az unokatesójánál csinálta aki egyben a legjobb barátja, közben megvolt a haver-faktor, esténként buliztak, pénteken kettesben, szombat este velem, hétközben dolgozott, esténként simán tudott Diablozni miközben velem chatelt facebookon (aztán megvette nekem is, hogy tudjuk együtt tolni, és így is "együtt legyünk" addig), megcsinálta az otthoni teendőit is, meg mindent.


Szóval szerintem inkább azzal a pasival van gond, aki nem tudja a dolgait értelmesen kezelni, és ennyire különválasztja a tennivalóit. Gyakorlatilag nem is értem, hogy ha az ismerkedés minden más hobbitól/akármitől külön van, akkor mi a bánatot csinálnak együtt, ami ismerkedésnek minősül :D Ülnek és nézik egymást?

2016. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez így túlzás, de én sem szeretem azt, ha a pasi láthatóan leszar az ismerkedés alatt, mert minden más fontosabb neki, mint én... Oké, hogy még nem járunk, de ha járnánk, ez csak még rosszabb lenne, ha már az elején sem lelkesedik.
2016. jún. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki nem talàlja meg az egyensúlyt az könnyen elhajtva végzi. Nem kell eldobni mindent ismerkedéskor, de ne is érezze úgy egyik fél sem, hogy a màsik leszarja, és minden màs elsőbbséget élvez.
2016. jún. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha mással akar foglalkozni, akkor ne csajozzon, ennyi
2016. jún. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ipkisz mondjal már erre konkrét példát?! Téged megszolt a csaj hogyha mondjuk nem vadul írtál neki Facebookon hanem mondjuk játszottál akkor azt szóvá tette? Vagy hogy érted?
2016. jún. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ipkisz úgy érti, hogy vagy semmilyen csaj nem jön neki össze, vagy ha mégis, akkor valami gyökér, és ezért elméleteket gyárt arra, hogy miért is nem vele van a baj, hanem mindenki mással.
2016. jún. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, az üzenetedre válaszolva: még nem beszélgettünk de a kérdéseid/válaszaid alapján nem vagy valami szimpatikus nekem, és nem szeretném felfedni előtted a nicknevem, hogy úgy mondjam, remélem megérted.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

A négyes hozzászólás az enyém.

(Azaz: a nőies tulajdonságok a nőkben vonzóak, nem a férfiakban, és fordítva.)

2016. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!