Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan férfi, aki nem akar rögtön ágyba cipelni?

Figyelt kérdés
28 éves nőként kezdek kicsit belefáradni a társkeresésbe. Az elmúlt években mindig olyan férfiakba botlottam bele, akik egyből az ágyban akarták kezdeni az ismerkedést. A legtöbbet azonnal el is küldtem, de bevallom őszintén, volt 1-2 olyan, akivel belementem a dologba. Azért is, mert nehéz a szingli lét, nekem is lennének igényeim, illetve azért is, mert kíváncsi voltam, hogy mi lesz egy ilyen "kapcsolatból". Hát a nagy semmi lett, nem lett belőle komolyabb, csak akkor találkoztunk amikor ki akartuk ereszteni a gőzt. Már nagyon szeretnék normális kapcsolatot ennyi idősen, de mostanában is csak olyan férfiakkal vagyok körülvéve, akik magukhoz hívnának át borozni és beszélgetni.. Semmi randi, ismerkedés, beszélgetés. Manapság tényleg csak így lehet egy kapcsolatot elkezdeni? Bele kellene törődnöm, hogy egyből belevágunk a közepébe, és remélni, hogy egyszer majd az egyik marad is? Vagy egyszerűen csak rossz emberekkel állok szóba? :(

2020. aug. 21. 16:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
40%
Létezik, de azok ott vannak a barátzónába.
2020. aug. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
33%
levelezzünk:) Abból nem lehet semmi rossz:)
2020. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Én is ezt tapasztalatom... Szörnyű, ami megy. Általában azok akarnak komoly kapcsolatot, akik nem vonzanak semennyire mert nyilván ők örülnek ha egy nő velük marad, ezért megszállottan akaszkodnak rád. Más ismerősöm is hasonló tapasztalatról számolt be...
2020. aug. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%
Mintha én írtam volna a kérdést.
2020. aug. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
24%
Valószínűleg nem vagytok elég szépek ahhoz, hogy az általatok kergetett jóképű pasik felvállaljanak titeket mindenki előtt, mint barátnőt.
2020. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
98%
Létezik, pl én. Nekem kifejezetten fontos az ismerkedési szakasz, pedig nem vagyok sem meleg, sem impotens, sem mentális beteg, sem autista, sem szégyenlős.
2020. aug. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%

Én is 28 vagyok és velem is ugyanez van. Vagy a másik kedvencem amikor nekem irogat szépeket, majd eltünik egyik napról a másikra. Aztán csak azt látom, hogy talált mást.de ezt egy pár mondatba sincs mersze, hogy leírja nekem. Mert azzal nincs gond ha talált mást de akkor ne etessen hetekig.

Én egy ideje már abbahagytam a keresést. Csak a debilek találtak be eddig akik tényleg csak kihasználni akarnának.

2020. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
13%

Eleve azt nem értem, hogy a nők miért akarnak komoly kapcsolatot, amikor teljesen alkalmatlanok rá.


Unalmasnak, nem lehetet velük semmiről beszélgetni, mert csak a csajos dolgok érdeklik őket. Szexben szarok, szopni sem tudnak, nem hiába járnak házas emberek prostikhoz. Féltékenykednek, megsértődnek, rendetlenek, büdösek. Nem egy nőnél voltam már fent. Volt, mikor nekem kellett rendet tenni. Persze ilyenkor mindegyik ezt mondja: "de én nem olyan vagyok". Alapvetően minden nő egyforma. Hosszútávon kijönnek a tipikus női tulajdonságok. Szóval nem, nekem bőven elég, ha van egyszer szex. Egyébként ez ellen sem lehet kifogásuk, hiszen 18-20 évesen szinte mindegyik dugott a menő haverjával, csak ugye 30 felé közeledve rájönnek arra, hogy öregszenek, és már nem lesznek olyan kapósak, mint egy fiatal playmate.

2020. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%

Léteznek, de határozottan kevesebben vannak.


Rám a barátom másfél hónapot várt a szexszel úgy, hogy már azelőtt is ismertük egymást.


Nem tudok érdemi tanácsot adni, csak annyit, hogy kitartást és sok sikert, mert a sokadik ilyen után nem meglepő, ha rosszul érzed magad. :

22/L

2020. aug. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
30%
Ahelyett, hogy 2 óránként írkálod ki, ugyan ezeket a kérdéseket, inkább elmennél ismerkedni vagy regisztrálnál tinderre.
2020. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!