Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan férfi, aki nem akar rögtön ágyba cipelni?

Figyelt kérdés
28 éves nőként kezdek kicsit belefáradni a társkeresésbe. Az elmúlt években mindig olyan férfiakba botlottam bele, akik egyből az ágyban akarták kezdeni az ismerkedést. A legtöbbet azonnal el is küldtem, de bevallom őszintén, volt 1-2 olyan, akivel belementem a dologba. Azért is, mert nehéz a szingli lét, nekem is lennének igényeim, illetve azért is, mert kíváncsi voltam, hogy mi lesz egy ilyen "kapcsolatból". Hát a nagy semmi lett, nem lett belőle komolyabb, csak akkor találkoztunk amikor ki akartuk ereszteni a gőzt. Már nagyon szeretnék normális kapcsolatot ennyi idősen, de mostanában is csak olyan férfiakkal vagyok körülvéve, akik magukhoz hívnának át borozni és beszélgetni.. Semmi randi, ismerkedés, beszélgetés. Manapság tényleg csak így lehet egy kapcsolatot elkezdeni? Bele kellene törődnöm, hogy egyből belevágunk a közepébe, és remélni, hogy egyszer majd az egyik marad is? Vagy egyszerűen csak rossz emberekkel állok szóba? :(

2020. aug. 21. 16:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
40%
Na ezért fogunk eltűnni a térképről
2020. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%

17-es

Teljesen egyet tudok érteni. 😀 A magyar férfiakat én is hanyagolom, de ahogy a környezetemben látom jobb is úgy.

2020. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
49%
Ezek vannak a barátzónában...
2020. aug. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Létezünk, de ahogy megfigyeltem összes haver akit ismerek és én is sokkal lassabban haladunk ha randiról/párkapcsolatról van szó amit sok nő nem szeret (pl kiakad a csaj első randi után hogy nem kapott csókot stb). Én pl jobban preferálom ha egy lánnyal már előtte is jóban vagyok és onnan alakulnak ki a dolgok(de ugye ennek sokszor barátzóna a vége), minden lánnyal lelehet feküdni de nem mindegyik feltétlen jó partner szóval nekem a második rész fontosabb


20/F

2020. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
43%
Javaslom, hogy hívd el sörözni, ha jól érzi veled magát akkor szívesen cseveg veled este, utána sétáltok, röhögtök és mindenki hazamegy. Előzd meg az invitálást egy kis borozásra nála. Az én párommal - már 5 éve vagyunk együtt pl. 6 hónapra rá szexeltünk először, aznap este szerelmet is vallottunk egymásnak. Kicsit nyálas de nagyon szép.
2020. aug. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
35%
Túl sok a könnyűvérű lányka, így aztán senki, akinek 1-el kezdődik a személyi száma, nem akar elköteleződni. Minek, ha anélkül is mindent megkap?
2020. aug. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nem ez a tapasztalatom nőként. Pont az, hogy vagy eltűnnek a semmibe udvarlás kellős közepén, mielőtt lépnének valamit, vagy pedig komolyat akarnak. Tőlem még senki sem akart egyéjszakás kalandot,vagy csak nem jelezte. Lehet, hogy olyan a kisugárzásom, hogy vagy komolyat, vagy semmit.
2020. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
48%
Hát megértem,de azért találkozunk a hálószobádban? :)
2020. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
48%
Igen, a külföldi férfiakat még át tudják verni/le tudják húzni a magyarokat már kevésbé. :D
2020. aug. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
93%

Léteznek ilyen férfiak, csak meg kell őket találni. És nem könnyű. Szerintem ne bánd az ilyeneket, nem éri meg az idődet pazarolni rájuk.

Ha egy férfinak fontos vagy, meg sem meri említeni első randin a szexet, mert fél, hogy elriaszt. Ha szóba hozza, akkor holnap a nevedre sem fog emlékezni, mert a héten már te vagy az 5., akivel próbálkozik, és voltaképp mindegy is neki, hogy melyik lány mond igent.

2020. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!