Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik még olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan férfi, aki nem akar rögtön ágyba cipelni?

Figyelt kérdés
28 éves nőként kezdek kicsit belefáradni a társkeresésbe. Az elmúlt években mindig olyan férfiakba botlottam bele, akik egyből az ágyban akarták kezdeni az ismerkedést. A legtöbbet azonnal el is küldtem, de bevallom őszintén, volt 1-2 olyan, akivel belementem a dologba. Azért is, mert nehéz a szingli lét, nekem is lennének igényeim, illetve azért is, mert kíváncsi voltam, hogy mi lesz egy ilyen "kapcsolatból". Hát a nagy semmi lett, nem lett belőle komolyabb, csak akkor találkoztunk amikor ki akartuk ereszteni a gőzt. Már nagyon szeretnék normális kapcsolatot ennyi idősen, de mostanában is csak olyan férfiakkal vagyok körülvéve, akik magukhoz hívnának át borozni és beszélgetni.. Semmi randi, ismerkedés, beszélgetés. Manapság tényleg csak így lehet egy kapcsolatot elkezdeni? Bele kellene törődnöm, hogy egyből belevágunk a közepébe, és remélni, hogy egyszer majd az egyik marad is? Vagy egyszerűen csak rossz emberekkel állok szóba? :(

2020. aug. 21. 16:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
17%

#11


Ahhoz ész is kellene...

2020. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
40%

"de bevallom őszintén, volt 1-2 olyan, akivel belementem a dologba."


Igen, azok a férfiak, akikkel minden nő kivételt tesz.


Valamiért nem akarjátok megérteni, ha mind ugyanarra a pár férfira pályáztok, akkor azoknak eszük ágában sem lesz bármiféle kapcsolatba bonyolódni, ha egyszer folyamatosan házhoz jön a friss punci. Nem lehet a férfiak csak pár százalékát akarni és elvárni, hogy tartós kapcsolat legyen belőle. Vagy elfogadjátok, hogy a kevésbé jól kinéző férfiakat is be kell vállalni, vagy marad a mostani felállás, ilyen-olyan szexkapcsolaton kívül másra nem számíthatok. Tiétek a döntés és ezzel együtt a felelősség. Csak magatokat hibázhatjátok.

2020. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
37%
Az a fura ebben a sztoriban, ha úgy próbál az ember ismerkedni egy nővel, hogy elhivja például egy semleges helyre kávézni, akkor az már problémát okozhat. Ha megkerdezem, hogy melyik környék lenne neki jó, akkor már volt hogy egyből jöttek a hátsó gondolatok, hogy miért érdekel ez engem ennyire. Pl a főváros esetén már a Pest és Buda lenne e jobb is problémát okozott egy két esetben. Ha ennyire bizalmatlan a másikkal, akkor miért próbál valaki randizni.. Ezt el sem tudom kepzelni, hogy az első találkozás valamelyike például egy borozas lenne nálam.. :D de lehet, csak nekem nem volt szerencsém a nőkkel. Ettől függetlenül nem adom fel :)
2020. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
29%
Ha te azt gondolod hogy minden férfi ágyba akar cipelni akkor egyértelműen nem. Ha nem általánosítassz és mersz bízni férfiakba akkor igen létezik. Csak to fejetekben létezik az hogy minden ferfi csak arra megy. De hát egy párkapcsolatban elkerülhetetlen az ágy, nem is értelek.
2020. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
26%

Hogyne létezne!Én is ilyen vagyok.Nem akarlak rögtön ágyba vinni.

Előtte megiszunk egy kávét.

2020. aug. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
14%

14-es vagyok. Könyebb a szíveteknek lepontozni. A valóságot akarjátok meg kapjátok legalább értelme lesz a lepontozásotoknak.


Minden férfi csak arra megy! Ebbe jobb ha beletörődtök. A többi férfi is azert marad meg a nő mellett mert tudja nehéz nőkkel ismerkedni, sőtt szexelni meg lehetetlen ezért ha nincs ló, jó a szamár is. De ugye az ilyet ti előbb utóbb dobjátok. Elhagynak a kölykeitekkel. Maradtok a gyerekkel egyedül. Tinderen, badood meg egyéb társkeresőkön kéretitek magatokat várjátok hogy egy milliomos majd elvesz a kölykeitekkel együtt. Ez besavanyít titeket mert nem kelletek a kutyának se, csak arra föleg más gyerekét nem nevelik. Jól teszi veletek aki meg lehet dugni azt meg kell. Akit nem azt majd dugja egy millómos. A fiérfiak agyába a dugásvan elsősorban. Rájöhettetek volna már az évezredek során hogyfarkunk van. Az ösztön meg működik.


Ezt akartátok, meg kaptátok!

2020. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
27%

Nekem holland barátom van most, az exem egy német srác volt, akivel ugyan csúnyán lett vége, de amikor találkozgattunk, mindig szépen bánt velem.

A magyarokkal rendre megjártam eddig. A nagy többség egyáltalán nem ért a nőkhöz, és nem is erőlteti meg magát... Semmi fantázia, semmi romantika,kőkori gondolkodás.

Nyilván nem mondom, hogy mindenki ilyen, kivételek mindig vannak, de én ismerősi, baráti körből is szinte csak egy látom.

2020. aug. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó m, mert a magyar nők milyenek? Azokse különbek! Menjetek csakkülföldre. majmok
2020. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
58%
Létezik, de garantálom, hogy akkor meg másba kötnél bele...
2020. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
93%
Érdeklődve olvasgattam a válaszokat, és bevallom egyik másik eléggé meglepett. Én mindenképp neked adok igazat. Az ágyba kerülésnek a módját és a megfelelő alkalmat bizony ki kell várni, és ettől lesz szép a szex. Na persze nem hónapokra gondolok, de érzi azt 2 ember, hogy mikor jött el a megfelelő pillanat. Kár hogy korban nem illek hozzád, mert én 54 vagyok, én is keresek, de megsem fordult a fejemben, hogy rögtön az első találkozások után már a lakásomon kössünk ki. Előbb szeressem meg. Érezzek vonzódást, amit érezzen ő is, és ezután jöhet a párnacsata. Igazad van, a szingli élet a legrosszabb a vilàgon. Főleg ha az ember egészséges, és vannnak igényei. Sokszor èjszakákat nem alszom, mert annyira szenvedek. Annyira jó lenne ha valaki ott lenne mellettem, és megölelhetném. Na jo. Lehet hogy már unod amiket írok, sok sikert neked, és ne add fel. Akkor jön az igazi, amikor nem is gondolnánk.
2020. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!