Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan nő aki fel meri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki fel meri vállalni magát egy egy vèlemèny nyilvánítás után ?

Figyelt kérdés

Jó pár privát levelezés kialakult már itt egy egy kérdés után ( főleg társkereső és szexuális témakörben ) de soha nem sikerült olyan partnerbe botlani aki egyértelműen bizonyította volna hogy nem kamu. Tudom hogy ez egy anonim oldal , de szerintem ilyen szinten titkolozni értelmetlen.

Hogy várhatja el bárki is a másiktól a bizalmat ha azt se tudja biztosan ki van a cset másik oldalán?



2021. ápr. 30. 09:49
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
96%
Másfelől honnan tudhatja a nő,hogy nem élsz vissza az adataival,képeivel,ha felfedi magát előtted?
2021. ápr. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
96%
Anonim oldalon senki nem vár el bizalmat.
2021. ápr. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Én beszéltem már innen sok emberrel messengeren, ott küldtem képet is. Sokan csak ego növelést akarnak itt elérni, semmi mást.
2021. ápr. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
97%
Én azon a véleményen vagyok, hogy ha az illető nem hiszi el, hogy nő vagyok, az az ő baja. De képet ezen az oldalon keresztül soha senkinek nem fogok küldeni és a nevemet sem fogom elárulni, ez holtbiztos. Az ember sosem tudja, ki él vissza a küldött adatokkal.
2021. ápr. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

#1 ez teljesen jogos aggodalom , még úgy is hogy azt se tudom hogy lehet ilyen egyszerű dolgokkal visszaélni, hisz ott van a Facebook ahol rengeteg ember az élete minden részletét megosztja. Nyilván egy mesztelen fotó amin látszik az arc az egy másik kategória. Én sajnos magamból indulok ki , azaz hogy azokat az intim képeket vagy bármilyen adatot amit kapok azt soha senkivel nem osztom meg.

De egy idő után valami féle bizalomnak ki kellene alakulni , és pl egy hang vagy videó hívásban nincs semmi extra

2021. ápr. 30. 10:04
 6/44 A kérdező kommentje:
#2 de ha innen tovább kerül a beszélgetès?
2021. ápr. 30. 10:04
 7/44 A kérdező kommentje:
#3 szerencsés vagy . Nő vagy férfi vagy? Te kaptad vagy küldted a fotókat ?
2021. ápr. 30. 10:05
 8/44 anonim ***** válasza:

#3 vagyok


Nő, 26 éves. Kaptam és küldtem is.

2021. ápr. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

#4 milyen szempontból gondolod hogy visszaélnek az adataiddal?

Illetve milyen adatokra gondolsz?

Egy e-mail , Messenger vagy végső esetben telefonszám ?

Egy egész alakos fotó vagy egy általános fotó ? Ahogy írtam nyilván egy mesztelen fotó más kategória , de az is csak ha az arc is látszik , különben azt se tartom veszélyesnek. Ha valaki ismerkedni vagy szex kapcsolatot akar valamilyen szintű bizalom kell.

Persze ha csak beszélgetni akkor ezeket valóban nem kell megadni

2021. ápr. 30. 10:09
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Bármivel vissza lehet élni. Névvel, fotóval, telefonszámmal, email címmel. A fotót át lehet szerkeszteni, pl hiába küld ruhás képet, a ruhát ma már nem ügy leszedni a fotóról, és ha felkerül az internetre, és eljut a küldő fél ismerettségi körébe, ki hinné el a kép láttán hogy nem meztelen képet küldött? Névvel, e-mail címmel ma már szinte bárhova lehet regisztrálni, akár mindenféle nemkívánt oldalra.
2021. ápr. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!