Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan nő aki fel meri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki fel meri vállalni magát egy egy vèlemèny nyilvánítás után ?

Figyelt kérdés

Jó pár privát levelezés kialakult már itt egy egy kérdés után ( főleg társkereső és szexuális témakörben ) de soha nem sikerült olyan partnerbe botlani aki egyértelműen bizonyította volna hogy nem kamu. Tudom hogy ez egy anonim oldal , de szerintem ilyen szinten titkolozni értelmetlen.

Hogy várhatja el bárki is a másiktól a bizalmat ha azt se tudja biztosan ki van a cset másik oldalán?



2021. ápr. 30. 09:49
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

#10 lehet igazad van , csak ez így elszomorító. Viszont akkor a férfi oldalról is ugyanez igaz lehet.

( lásd Borkai 😅)

Van szerinted valamilyen megoldás hogy ezt a bizalmatlanságot áthidaljuk? Az olyan emberekkel akik valóban megbízhatóak

2021. ápr. 30. 10:19
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Az online térben, ahol bárki lehetsz egy perc alatt, szerintem nincs. Ezért jobb a személyes kapcsolatépítés, ott látod, kivel van dolgod.
2021. ápr. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
#12 szerinted egy videó hívás nagy kérés vagy igazoló fotó kérése?
2021. ápr. 30. 10:24
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen, az. Mert egy videóhívással is vissza lehet élni, le lehet könnyedén képernyőfotót lehet készíteni róla.
2021. ápr. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
71%
Én is nő vagyok, de ezt a visszaélős dolgot nem nagyon értem. Facebookról is az tölt le rólad dolgot, aki csak akar (feltéve, ha nyilvánosan van megosztva). Olyan képet pedig gondolom kizárt, hogy küldenél, ami kompromittáló rád nézve. Ahhoz már nagyon dilinyósnak kell lenni, hogy valaki egy idegennek félmeztelen/meztelen képet küldjön.
2021. ápr. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
#15 ne gondold . Én egy kifejezetten rossz pasinak számítok mégis rengeteg átlagos valódi nőtől kaptam intim fotót , és soha egyikkel se történt semmi és nem is akadékoskodtak később.
2021. ápr. 30. 10:31
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt mondja magáról, hogy őbenne meg lehet bízni, ő nem fog semmit csináni a képekkel.
2021. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
15, gondolom nem olvastad a korábbi hozzászólásom. Tökmindegy miylen képet küld az illető, ha a másik fél olyan, simán leszerkeszti róla a ruhát, vagy akármi. Facebookon pedig be lehet állítani, hogy semmi, még a profilképed se legyen nyilvános, tehát rólam pl senki nem tud letölteni semmit.
2021. ápr. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
#17 ez igaz , csak aki tényleg olyan az hogy tudja bizonyítani ? Mit tud tenni a bizalom elnyereréséhez?
2021. ápr. 30. 10:34
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy sem lehet bizonyítani. Ez nem gyanakvás kérdése, egyszerűen lehetetlen bizonyítani. Sokan meg tudják játszani a rendes pasit, amíg arra van szükség.
2021. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!