Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan nő aki fel meri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki fel meri vállalni magát egy egy vèlemèny nyilvánítás után ?

Figyelt kérdés

Jó pár privát levelezés kialakult már itt egy egy kérdés után ( főleg társkereső és szexuális témakörben ) de soha nem sikerült olyan partnerbe botlani aki egyértelműen bizonyította volna hogy nem kamu. Tudom hogy ez egy anonim oldal , de szerintem ilyen szinten titkolozni értelmetlen.

Hogy várhatja el bárki is a másiktól a bizalmat ha azt se tudja biztosan ki van a cset másik oldalán?



2021. ápr. 30. 09:49
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy és semmit nem tud tenni.

Azt kell elérni,hogy amennyiben a levélváltások, telefon/chat után szimpatikusak vagytok egymásnak szorgalmazni kell a találkozót.

Még a személyes találkozó után se várd el,hogy valaki bizalmas információt, esetleg fotókat osszon meg Veled.

Ehhez a nayg többségnek jóval több bizalom kell, főleg a nóknek

2021. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

#20,#21 ez így nagyon szomorú , sőt...


Mert így az is egy hosszadalmas és bizalmatlan dolog hogy a férfi meggyözödjön hogy egy valódi nővel beszèl, illetve az igazi nőknek is hogy a férfi nem èl vissza az adataival...

Elkeserítő

2021. ápr. 30. 10:43
 23/44 anonim ***** válasza:
Hát ezzel egyetértek kérdező. A hazugok miatt szívnak a rendesek. Ez már az internet kora előtt is így volt.
2021. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:
Tiltanátok olyan férfit aki “ erőszakos abban” kéri hogy valami módon igazoljátok magatokat ? Pl egy egyértelmű fotóval ( olyat tart a kézben amit kér ) vagy egy videó hívás ?
2021. ápr. 30. 10:46
 25/44 anonim ***** válasza:
Én nem tiltanám talán, de a beszélgetést nem folytatnám.
2021. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Én igen. Megértem, hogy tart az átveréstől, de én is. Az pedig mindig bizalmatlanságra ad okot, ha valaki nagyon el akarja nyerni a bizalmat.
2021. ápr. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Én is tiltanám. Sőt, idáig el sem jutnék vélhetőleg Vele mert az első erőszakosabb megnyilvánulásánál megszakítanám a további ismerkedést.
2021. ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

Agyfszt is kapnék, ha ennyire eröltetné a dolgot.

Zsákbamacska, és vakrandi.


Ha meg a fogadó oldal ilyen, miért hiszi a másik nem ugyan ettől tart.

2021. ápr. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

#25,#26,#27,#28

Nem gondoljátok hogy ezzel a viselkedéssel épp azt a gyanúját igazoljátok a férfinak hogy valójában egy női profil mögötti kamussal beszél?


#26 ez nem bizalom elnyerése , hanem csak egy info arról hogy kivel beszélek

2021. ápr. 30. 11:06
 30/44 anonim ***** válasza:

Akkor meg ne anonim oldalon ismerkedj, hanem olyan helyen ahol kötelező az azonosítás (ha más nem az oldal üzemeltető felé egy kép és szöveg)

Hajrá.

28voltam

2021. ápr. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!