Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan nő aki fel meri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki fel meri vállalni magát egy egy vèlemèny nyilvánítás után ?

Figyelt kérdés

Jó pár privát levelezés kialakult már itt egy egy kérdés után ( főleg társkereső és szexuális témakörben ) de soha nem sikerült olyan partnerbe botlani aki egyértelműen bizonyította volna hogy nem kamu. Tudom hogy ez egy anonim oldal , de szerintem ilyen szinten titkolozni értelmetlen.

Hogy várhatja el bárki is a másiktól a bizalmat ha azt se tudja biztosan ki van a cset másik oldalán?



2021. ápr. 30. 09:49
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez kezd egy enyhébb zsarolás felé hajlani. Ha nem kapom meg amit akarok, akkor nem hiszem el, hogy igazat mondasz. Hmm, nem szívesen folytatnám így. Ki tudja, mi lenne a következő.
2021. ápr. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Ha nem adom meg a nemem és életkorom, helyzetemet, akkor bárkinek tudok hasznos választ írni. A csak 15-20 éves szingli lányok válasza érdekelnek is, és a csak 40 feletzi elvált gyerekes apukák válasza érdekelnek is.
2021. ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

#30 ez teljesen jogos .


Csak itt más. Más a lehetőség csak ez a mérhetetlen titkolózás zavar.

2021. ápr. 30. 11:26
 34/44 A kérdező kommentje:
#31 Hu azért ez picit erős vélemény szerintem. Más a definíciónk a zsarolásról... 🤪
2021. ápr. 30. 11:29
 35/44 anonim ***** válasza:

Majd ha egy lopott képed miatt zaklatnak megváltozik a véleményed.

Tablókép és telefonszám egy társkeresőn, mert az osztály társ kiszemeltje velem jött össze.... Számot kellett cserélnem.

2021. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

A kérdés hátteréhez: beszélgettem itt egy nővel ( szex kategóriába , egy erősebb témában irt )

Bár levél után átmentünk hangoutsra ahol hamarosan régebbi arc nèlkuli erotikus majd intim fotokat küldött szinte győzködés nélkül . A problémám ott kezdődött amikor kiderült hogy egyedül van a számítógép előtt mégse csinált egyszerű arc fotót és állítása szerint okos telefonja se volt. Majd a tegnap esti “erőszakos” kérésem után elküldött még egy régi erotikus fotót azzal az ígérettel hogy majd találkozunk majd ma reggelre letiltott.

Megmondom őszintén én ezt nem értem és nekem ez gyanús ...

Tényleg ennyire rosszul látom a helyzetet?

2021. ápr. 30. 11:52
 37/44 anonim ***** válasza:
Jól látod, tényleg gyanús. Esélyes, hogy meleg pasi volt. De ha mégsem, azon nem csodálkozom, hogy erotikus képek után nem akart az arcáról küldeni.
2021. ápr. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

#37 küldött több régebbi arc fotót , engem az zavart hogy amikor kiderült hogy egyedül van a számítógép előtt akkor nem ment bele , arra hivatkozva hogy csúnya és nem szeret fotozkodni .

Pedig napok óta dicsertem mert aranyos volt írásban és nagyon jó alakja

2021. ápr. 30. 12:07
 39/44 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű, hogy kamu volt az illető. Összelopkodott képeket, és azokat küldte el neked.
2021. ápr. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Ez valószínű kamu volt.


De azon ne csodálkozz, ha egy valódi, nem kamu nő ilyen erotikus fotók, beszélgetés után nem küld arcképet.

Legalábbis nem néhány nap után.

Ha ilyen erotikus vonalon megy az ismerkedés, akkor igen stabilan meg kell lennie a bizalomnak ahhoz, hogy felfedje magát valaki.

Én volt már, hogy megtettem, de mindegyik esetben nagyon-nagyon sok idő kellett hozzá.

Pont az anonimitás miatt mer bátran belemenni ilyesféle beszélgetésbe az ember. Hisz ilyenekről még az ismerőseinkkel, barátainkkal sem igen beszélünk, nem hogy egy idegennel.

2021. ápr. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!