Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám lazábban venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám lazábban venni az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy képtelen vagyok egyszerre több emberrel ismerkedni. Ha valakivel beszélgetek, akkor senki más nem tud már lekötni, nem érdekel. A személyes találkozókat épp ezért igyekszem minél előbb letudni, általában viszont az a vége, hogy nem vagyok személyesen szimpatikus a másiknak. Ilyenkor 1-2 hétig megint csak érdektelen leszek, és elszomorodok. Viszont ha valakivel elkezdek beszélni, akkor már senki mással nem tudok mellette, mert csak egy ember tud érdekelni egyszerre . Illetve amikor kimondatlanul is, de elutasítanak, szintén idő kell mert nem hiszem el, hogy normális srácnál valaha esélyem lesz.


Azt fontos megjegyeznem, hogy nem arról van szó, hogy beleélem magam,vagy kötődni kezdek, egyszerűen csak nem esik jól az elutasítás, és ha felszívódnak. Nem vagyok tapadós attól függetlenül, és nem szoktam elmondani, hogy nem beszélgetek senki mással az adott srácon kívül.


Társkeresőn ismerkedek, mert személyesen senkit nem ismerek a városban így nincs alkalom véletlenül összefutni bárkivel is. Így viszont többszörösen hátrány, hiszen ha valaki ír, érdektelenül válaszolok, elfelejtem, vagy hetekkel később reagálok akár, ha már mással beszélgetek. Akárhogy igyekszem a második ember már hidegen hagy. Emiatt nyilván hiába van egy héten 3 matchem tinderen, ha 2-3 hetente egy emberrel tudok szóba állni. Eközben azt látom, hogy másoknak nagyon lazán megy, sorra szervezik a találkozókat, aztán egyszer az egyik majd sikeres lesz.


Szeretném én is lazán venni, mit tudnék tenni annak érdekében, hogy megosszam a figyelmem? Hogyan lehet egyszerre több ember felé is fenntartani az érdeklődést?


2021. máj. 1. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd el a gerincedet (pls ne)
2021. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezzel a több vasat a tűzben tartani dologgal pont a rendes párkapcsolat alakulását gátolják.

Azt a hamis illúziót kelti, hogy akár kompromisszum nélkül is lehetséges lenne az illetőnek párt találni, hiszen éppen most is tömött sorokban állnak az érdeklődő pasik.

Fogj egy listát, írd fel a 10-15 legfontosabb tulajdonságot, amiből sose engedj, a többi meg majd alakul.

2021. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen típusú vagyok én is, hogy egyszerre csak egy emberrel ismerkedtem. Irritáló, amikor napokat, heteket veszít az ember emiatt. De szerintem ha ilyen beállítottságú valaki, akkor csak annyit tud csinálni, hogy várja a szerencsét, vagy felhagy a netes ismerkedéssel. Én az utóbbit választottam.

Lehet próbálkozni megváltozni, de szerintem inkább hátrány származna a felületes ismerkedésből. Persze, ez csak akkor igaz, ha komolyat keresel.

2021. máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok vele csak férfiként. Egyszerre csak egy nővel tudok/akarok foglalkozni. Nem tudok több vasat tartani a tűzben, és ez miatt maradtam már hoppon. Szerintem ez a egyszerre többekkel ismerkedés nem fair a másik féllel szemben.
2021. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nyilván ha komolyabban ismerkednénk már,akkor nem volna fair, de szerintem az, hogy az első találkozóig sem tudok még csak beszélni mással a másik véglet...


Ha már valakivel eljutnék addig, hogy találkozunk másodjára is, nem zavarna ez a dolog, de így elég nagy hátránynak érzem, hogy nem jutok egyről a kettőre

2021. máj. 1. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!