Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen már elkéstem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen már elkéstem az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés

Már sokszor kérdezik hogy mikor lesz barátnőm (sosem volt még). Persze zavar, de még nem igazán talátam olyan lányt akit el tudtam volna képzelni. De amúgy igen, szerintem is már ideje lenne, eddig mindig nyugtatgattam magam hogy még van időm, de már 25 vagyok és már jó lenne, mert 30 körül szeretnék már gyerekeket.

Kapcsolatteremtésben sosem voltam jó.

Eddig csak olyan lányokkal találkoztam akik nem komolyan gondolkodtak, emiatt már nem vagyok szűz, de barátnőm nem volt eddig:(

Nem nézek ki rosszul, sportos, magas alkatú és átlagos arcú vagyok.


2021. máj. 1. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem késtél le semmiről. Valakinek később jön, valakinek hamarabb. Valaki alapból sem szeretne kapcsolatot. Ne görcsölj rá.
2021. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Mit vársz ettől a kérdéstől?


A) Engedélyt vadidegen emberektől, hogy ismerkedhess

B) Hátha egy lány megsajnál és rádír

2021. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Még van 5 éved.
2021. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Istenem, hogy itt mindegyik gyereket akar.. Szánalom.
2021. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Még nem, de ketyeg az óra
2021. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sose keso felebredni. Vesd bele magad az eletbe.
2021. máj. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

igen, 25 évesen már koporsókat kellene nézegetni, meg megvásárolni a sírhelyet?!


Mi a f** van veletek emberek?!

2021. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%

Eléggé. Már most nagyon sok mindenről le maradtál. Vagy hihetetlen sebességgel össze kapod magad vagy marad az ami eddig vagyis nulla kapcsolat talán nulla szex. Ez az előtted az egész élet és x éved van ez nettó hülyeség . Ez azokra igaz aki eddig is élt. Az életet nem a közepén kell elkezdeni, mert rengeteg olyan alapvető dolog kimarad ami nélkül a későbbiekben nem tudsz normális életet kapcsolatot élni....egy hasonló korú csaj már túl lehet 10-20 szex kalandon de 1-2 többéves kapcsolaton amiről neked fogalmad sincs. Ha nem mozogsz együtt a társadalommal akkor a kispadra kerülsz és onnan már nagyon nehéz lesz sőt egy idő után lehetetlen .

Saját tapasztalat ....

2021. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8-as te a nyelvtanórákról is lemaradtál úgy látom...
2021. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 köszi a rendkívül építő jellegű hasznos hozzászólást . Én is és a kérdező is most már ki vagyunk segítve a bölcsességed àltal
2021. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!