Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten sokkal nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten sokkal nehezebb ismerkedni mint előben?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, aki nem gazdag és szerintem nem is annyira helyes de tök csinos barátnője van egy éve, akit előben talált.

Kíváncsiságból a fényképével mentem fel társkeresőre és semmi, egy nő írt csak vissza az is jóval rondább kövér nő volt, mint a barátnője..


2021. máj. 1. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Tehát? :)
2021. máj. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Az attól függ. Gátlásosabb, visszahúzódóbb embernek egyszerűbb neten, mint élőben, viszont az átlagnak élőben könnyebb.
2021. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Ez valoban eleg erdekes..
2021. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A férfiak *kinézetben felső 20% -nak az interneten könnyebb. A többieknek a való életben, mivel a neten még a matchig sem jutnak el. A videó elején mondják, hogy "never got any luck on Tinder". A csávó pedig megvan legalább 7/10 kinézetben.


[link]


*: Az a videóból is látszik, meg saját tapasztalatból tudom, hogy Budapesten a nőknek már nem számít a pénz (Ózdon lehet számít). Az, hogy csak a kinézet fontos, viszont még nem biztos, hogy igaz, mivel például mondjuk egy érdekes hobbi (deszka, snowboard, motor) talán dobhat valamennyit.

2021. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Namost mondd meg....
2021. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Én jóképű vagyok és nekem könnyebb neten. Élőben csak életemben párszor volt olyan, hogy oda mertem menni egy nőhöz ismeretlenül beszélgetni. De ismerősi körből, társaságból sem voltak sikereim, mert nem vagyok az a társaság közepe nagy dumás típus sem. Egyébként a kommunikációval nincs gondom már például kettesben egy randin, de az a rohadt megszólítás az elején, vagy amikor odamenés után a beszélgetés első néhány percében kellene megtartani a nő figyelmét, felkelteni az érdeklődését, na ezek nem mennek úgy érzem. Randin meg már tök laza vagyok, hogy tudom legalább annyira bejövök neki hogy eljött velem randizni és már sokszor órákat dumáltunk előtte írásban, kialakult rólam egy pozitív képe ott.
2021. máj. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem neten könnyebb. Írsz, max. nem válaszol. Nem annyira ciki, mint odamenni egy csajhoz, az meg lepattint.
2021. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!