Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes ismerkedés során,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedés során, jól látom hogy nyáron sokkal nehezebb egy férfinak ismerkedni, mint ősszel vagy télen?

Figyelt kérdés
Ősszel télen sokkal több randi összejött mint most, most nyáron szinte semmi, mintha egy nő se lenne társkeresőn. Én látom csak ezt így vagy tényleg így van?
2019. júl. 3. 13:33
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
hát a fene tudja én mindig nyáron tudtam be csajozzni :)
2019. júl. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kora ősz a legjobb. Utána jön a tél, addigra közelebb lehet kerülni...


Aztán jön a tavasz akkor úgyis romlani kezd, nyárra pedig úgyis vége, mert szélsőségesen nem bírom a nyarat :(


Most is kínlódom csak, ez az évszak nagyon nem nekem való.

2019. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pont neten nem számít annyira ez :) sőt

Inkább nyáron konnyebb ismerkedni nekem eddig ez volr a tapasztalatom

2019. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Hát, nem tudom, de sok férfi max. egy "lájkig" jut el társkereső oldalakon. Mit kellene erre reagálni, ha valaki arra sem veszi a fáradságot, hogy írjon egy rövid levelet?
2019. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4


Azt nem értékelik a nők, sajnos. Meg úgy senki sem, kivéve az ilyen hülyéket, mint én, de én nagyon hosszú leveleket írok. Még akkor is, ha a másik nem...


(Ingerszegény az életem, azt hiszem)

2019. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én általában nem tudom értékelni ezt a lájkolgatást, mert sokszor olyanok teszik, akiknek az adatlapjuk semmitmondó, esetleg annyit írnak a bemutatkozásba, hogy "ha szimpatikusnak találsz, írj / nem tudok ide mit írni / majd beszélgetésnél kiderül" és nem tudom eldönteni, érdemes-e foglalkozni vele, passzolnánk-e, kiindulási alap sincs egy beszélgetéshez... :-) Illetve van mondjuk egy fotó, ami vagy gyenge minőségű (homályos, zajos, túl sötét, túl világos...), vagy telibefotózta az arcát (mint hogyha t-rex karja lenne, és nem menne távolabbról), és kb. ennyi.

Ehhez képest az én adatlapom kész novella.

2019. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Megyek a tengerpartra. Rengeteg nő. Sok buli. Elárulnád télen hová mész csajozni?
2019. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Most olvastam tovább. Társkeresőn azért nem találsz, mivel a nők nyáron velem ismerkednek a tengerparton.
2019. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%

#7


A tél az introvertáltabb személyek ideje, jobban is illik hozzánk ez az időszak, ilyenkor nincs közvetlenség, felesleges mászkálás, semmitmondó csevej, túl sok zaj, bűz, bogarak és bazimeleg.


Jajj, már alig várom.

2019. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!