Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet mégis nehezebb egy nőnek interneten ismerkednie?

Figyelt kérdés

Én anno egy társkeresőről találtam meg a párom. Valóban nem volt könnyű kb. 100 levelet is kiküldtem abból jött 5-6 válasz de közötte volt a mostani párom. Azt hittem emiatt nehezebb dolgom van mint a nőknek de lehet tévedtem...

Húgom keresi a társát de nem találja felregisztrált egy társkeresőre és megkért hogy mivel most nincs munkám és van időm ezért keressem helyette a társát mert ő erre nem ér rá és ha kiszűrtem 3-4 normálisat akkor majd ő átveszi. Mivel baromira ismerem ezért belementem. Viszont képtelenség így társat találni. Özön levél jön kezelni nem lehet...próbálom kiválasztani neki de nem megy , szerintem fel fogom adni.


2016. aug. 22. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:

igen sokan mondják, hogy elég gyakori a 2 véglet...

vagy soha nem válaszolnak, vagy "mindenki" neked ír...

és még aki olyan levelet is ír, az is lehet csak dugásra megy...szóval a nőknek sem egyszerű...


23F

2016. aug. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Diavolino44 ***** válasza:
27%

Ezert lett népszerű a Tinder, mert ott az ozonlevek egy részét ki tudjak a lanyok szurni. Sot a jövő szerintem, Oh francba nem jut eszembe, bumbble vagy valami ilyesmi, ahol a nőknek kell kezdemenyezniuk a beszélgetést ha valaki tetszik a képek alapján.

De meg mindig tartom az álláspontomat bárcsak nekem lenne olyan "hányattatott" sorsom, hogy napi 50 levélből válogathatnek.

Miert az a normalis, hogy te írtál 100-110 nőnek s abból válaszolt 5? Mi van ha en nem akarok írni 100 nőnek, mert van mondjuk 5 aki tényleg erdekel s nem csak azt nézem, hogy ezen a képen dögös, meg ezen is akkor küldök neki egy levelet.

2016. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Pár kérdéssel lejjebb hasonló a téma. Ugyanaz áll: A húgodnak van miből válogatnia bőven. Neked 100 kiküldött levélből 5-6 válasz érkezett és abból válogathattál.

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Tényleg, mennyivel nehezebb annak, akinek 100 meg 100 kocsiból kell kiválasztania a legjobbat, mint akinek csak 5-re van pénze, és abból válogathat...
2016. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért találjátok ki, hogy többszáz levél jön naponta.

Komolyan nem!


Én sem vagyok csúnya, a barátnőm kifejezetten modell alkat (mivel hogy modellkedik...), a lakótársam is nagyon csinos, kis filigrán, babaarcú lány.

Egyikünk sem kap százasával leveleket, sem ők, sem én. Ők többet, ami érthető, mert tényleg nagyon szépek a képeken is, én pont eleget ahhoz, hogy tudjak válogatni, de ez részükről naponta 20 levél, részemről 12-14. Első egy-két nap, mikor a lista elején vagy, sokan megnéznek, és sokan írnak, aztán lecseng a dolog, egy hét múlva már tényleg csak az ír rád, akinek a szűrő kidob, és tetszel neki.


De hogy valaki ilyen 100-200-500 leveleket kapjon, az nonszensz!!


A másik fele, ha a húgod nevében írsz, kedves kérdező. :) A rendes, aranyos pasik, akik annyira komoly kapcsolatot akarnak, hogy húúúhaaa, azok kb. a tizedik mondat környékén áttérnek arra, hogy borotválod-e, mi a véleményed az análról, és küldenek egy képet a fa.szukról, hogy bejön-e az áru.

Gondolom tényleg, igen mélyen és behatóan ismered a hugicádat, ha ezekre a kérdésekre is tudsz válaszolni. ;)

Nőként ugyanis ezeket a levelezőpartnereket a legnagyobb munka kiszűrni, hogy 30 levélből legyen 1-2, akivel érdemes is beszélni, és azokból talán heti egy, akivel el mersz menni egy találkozóra, mert elképzelhetőnek tartod, hogy nem elmebeteg. De elsőre szigorúan nappal, nyilvános helyen, nagy tömegben!

2016. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

igen, sajnáltasd magatokat, hogy 100 ból nem vagytok képesek választani.


Ha meg 1 se írna, akkor azért menne itt a rinya a részetekről.


Azért nem tudtok választani, mert magatok se tudjátok, hogy mit akartok.


"eressem helyette a társát mert ő erre nem ér rá"


randizni meg Dugni rá fog érni, vagy oda is beugrasz helyette?

2016. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: Tényleg nehéz kezelni. Nekem is írogattak anno rengetegen, de minden egyes levelet meg kellett nyitnom ahhoz, hogy lássam, mit írtak, és a 90%-uk csak szexajánlat miatt írt rám, vagy hogy fizetne is nekem, csak feküdjek le vele, meg szexi vagy, és hasonlók... Tényleg nagyon-nagyon kevés normális volt közöttük.
2016. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Próbálja ki a húgod, milyen neked keresni egy párt a társkeresőn a helyedben. Akkor megtudná, mi az, hogy *valóban* nehéz találni párt, az elkényesztetett nők rinyájával szemben. Jajaj, ennyi férfi közül hogy válasszak?
2016. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!