Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire reális az incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire reális az incelek azon állítása, hogy a férfiak 80% nem igazán jut nőhöz és a felső 10-20% kapja meg őket?

Figyelt kérdés
Már csomószor olvastam ezt itt az oldalon, de a matek nekem nem jön ki mert pl. az én ismeretségi körömben is szinte mindenkinek van párkapcsolata. Egyáltalán honnan veszik ezeket az adatokat?

2021. máj. 1. 11:53
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
40: Én dnb -re szoktam menni. Ott kb mindenki incel, csak fiúk vannak, beengednek a kidobók és jó a zene.
2021. máj. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
100%

40.


Én pont, hogy örülök annak, ha anyámékhoz átmegyek (hozzá meg a testvéremhez), mert jó érzés otthon lenni egy kicsit, szeretetteljes légkörben két olyan emberrel akikről tudom, hogy számítok nekik és szeretnek. Tudom, hogy senki mást nem fog érdekelni, ha történik velem valami.


Ha ők ketten nem lesznek, akkor lesz végem, mert akkor végleg nullára csökken azok száma akiknek számítok.

2021. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

Ha ők ketten nem lesznek, akkor lesz végem, mert akkor végleg nullára csökken azok száma akiknek számítok.



Én is így vagyok vele, csak azért mondtam azt, hogy rosszul esik, ha anyuci pici fiának tart és látják ezt a nőkk, akkor a maradék sanszom is elszáll olyankor, még ha netán be is jöttem a nőnek. De ha nem lesznek, akkor kb magamba fogok roskadni és a piához nyúlok.

2021. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
24%
Több nő él a földön, mint férfi, tehát az életképeseknek jut. Nagy valószinűséggel több is. Mint pl. nekem. 3
2021. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Nem
2021. máj. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

,,Több nő él a földön, mint férfi, tehát az életképeseknek jut"


Egy apró tény csak, hogy 50 alatt sokkal több a férfi, 50 felett fordul a nők javára a kör. Most lehet vartyogni, hogy több a nő, csak éppen egy potens 20-30-40 éves pasasnak nem biztos hogy 70 éves asszony kell...

2021. máj. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

46.


Ne etesd a trollt, ő mindenhová beirkálja ezt - tipikus túlkompenzálás.

2021. máj. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

43.


Mondjuk koncertre nem mennék az anyámmal vagy a testvéremmel, otthon pedig senki nem látja, hogy végigtársasoztuk/kártyáztuk a karácsony éjszakáját meg ilyesmi. Közük sincs hozzá.

2021. máj. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
26%

"csak éppen egy potens 20-30-40 éves pasasnak nem biztos hogy 70 éves asszony kell"


De elégedjenek meg velük. Ha nem kell, akkor meg maradjanak egyedül, f.szt se érdekli, csak ne virnyákoljanak már.

2021. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem sikerül mibdenkinek. Legfőképppen azoknak nem, akik itt a gyakorin hisztiznek, d ezen kívül tesznek semmit, csak remélik, hogy az ölükbe esik egy csaj a semmiből. 😂
2021. máj. 3. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!