Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire reális az incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire reális az incelek azon állítása, hogy a férfiak 80% nem igazán jut nőhöz és a felső 10-20% kapja meg őket?

Figyelt kérdés
Már csomószor olvastam ezt itt az oldalon, de a matek nekem nem jön ki mert pl. az én ismeretségi körömben is szinte mindenkinek van párkapcsolata. Egyáltalán honnan veszik ezeket az adatokat?

2021. máj. 1. 11:53
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
97%
ja, hozzatennem, a baratnoik/feleseguk atlagos lanyok. gondolom, nektek az nem szamot, mert szamotokra csak az a no, akinek tokeletes teste, gyonyoru arca, hatalmas melle es kerek feneke van.
2021. máj. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
0%

21.


Ez ugyanaz a logika amit az incelektől hallani, csak fordított nemekkel ("mert bezzeg nekik csak a jó csávók számítanak"). Semmivel nem különb ez a gondolatmenet attól.

2021. máj. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
0%
Nekem incelként annyi elvárásom van, hogy egy nő ne egyen annyit, mint egy viziló(kivéve ha mellre hízik)
2021. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
89%
Ha a 80% olyan tetű mint te, akkor remélem hogy így van.
2021. máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
100%

""mert bezzeg nekik csak a jó csávók számítanak"


Nem egészen. Az eletben teljesen hétköznapi párokat látni. Mindkét oldalról. Csak itt jönnek ezzel az bullshit 90% szöveggel

2021. máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
0%

"Az eletben teljesen hétköznapi párokat látni. Mindkét oldalról":


Egyébként ezt én se értem. A Tinderen tényleg csak a felső 20% nyer. Nálam jobban kinéző ismerőseimmel is csináltam kamu profilt és ők is ugyanúgy leszerepeltek.

2021. máj. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%
Csak az lehet a magyarázat, hogy valahogy az online világon kívül is lehet ismerkedni.
2021. máj. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
76%
Pedig igaz a 80-20, csak éppen fordítva és kedves itt kommentelgető inceljeink pont abba az alsó 20%-ba tartoznak, akik soha a büdös életbe nem fognak csajt találni. Bocsi, ti vagytok a bénák, nem mindenki más! :DDDDDD
2021. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
0%
28: Ez nem igaz. Csináltam nővel is kamu profilt és rögtön 99+ like -om volt. Miért is válasszak egy átlagos férfit, ha kiválaszthatom a legjobbakat..
2021. máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
49%
28: Ráadásul akik közül választok, azok nem is reprezentálják a valóságot. Sok ember, aki bénán néz ki, vagy alapból fel se megy ezekre az appokra, vagy pár hónap után feladja és lejön. Nőként alapból a felső 50% -ból és pár félörül NLP mesterből válogatok.
2021. máj. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!