Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire reális az incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire reális az incelek azon állítása, hogy a férfiak 80% nem igazán jut nőhöz és a felső 10-20% kapja meg őket?

Figyelt kérdés
Már csomószor olvastam ezt itt az oldalon, de a matek nekem nem jön ki mert pl. az én ismeretségi körömben is szinte mindenkinek van párkapcsolata. Egyáltalán honnan veszik ezeket az adatokat?

2021. máj. 1. 11:53
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
13%

Ez nem az "incelek allitasa", hanem az OKCupid felmerese, miszerint a nok a ferfiak 80 szazalekat atlag alatti kulsejunek tartjak.


Amugy meg az sem az "incelek allitasa", hogy minden ma elo embernek haromszor annyi noi felmenoje van, mint ferfi.



36F incel

2021. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
8%

Mostanában elkezdtem photofeeler maxolni. Már két képet is sikerült csinálnom, ahol 7 fölött vagyok az attractiveness vonalon annak ellenére, hogy mindkét kép selfie. Kizárt, hogy csúnya legyek még sincs annyi matchem, hogy bármi értelmes kijöjjön belőle.


Ha a feministáknak meg a white knight -oknak lenne igazuk, egy 4/10 -et elérő béna csávó is tudna matchelni simán. Online ez a 80/20 -as szabály biztos, hogy igaz.

2021. máj. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
14%

Jo neked, en 3 korul vagyok.



36F incel

2021. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
80%

"sok embernek van szeretője "

Sok nőnek is van szeretője. Ezen oldal szerint többnek is, mint férfinek.


"a felső 10-20% kapja meg őket?"

Aki ezt komolyan is gondolja, az már nagyon mélyre süllyedt szellemileg.

2021. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
44%
Ezeknek a százalékoknak semmi értelme. Viszont való igaz, hogy a férfiak egy nagyon szűk köre rengeteg nőt megkaphat az élete során, míg a férfiak döntő többsége alig egy párat. Aki ezt tagadja, az egy párhuzamos valóságban él.
2021. máj. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
16%

"mert pl. az én ismeretségi körömben is szinte mindenkinek van párkapcsolata."


Párkapcsolat nem egyenlő a kielégítő szexuális élettel. Rengeteg ember már annak örül, ha van mellette valaki és utána évekkel később is a pszichológus az egyetlen, vagy súlyosabb esetben a válóperes ügyvéd, akinek kiteregetik, hogy mennyire nem volt szexuális élet a kapcsolatban, meg mennyire elhidegültek egymástól.


Az incelek szerelemre vágynak. Arra, hogy egy nő igazán szerelmes legyen beléjük. Ha ezt nem kaphatják meg, akkor meg változatos szexuális életre. Ha ezt sem, akkor meg annyi pénzre, amiből vesznek maguknak sugar babyt.


Amire viszont egyáltalán nem vágynak az egy bossy nő uralkodása és a folyamatos dominanciaharc. Mert abból éppen elég volt a saját anyjukkal.


Amire szintén nem vágynak, egy kis hercegnőre, akit el kell tartani, de nem is akármilyen életszínvonalon.


"Igen, valóban elég csak kimenni az utcára és meg is dől ez az állítás."


Azért én a helyedben megkérdezném az utcán látott "párokat", hogy valóban párok-e.


Aztán ha bebizonyosodott, hogy tényleg párok, azon belül is nem első randis "párok", hanem már egy komolyabb szakaszban vannak, aktív szexuális élettel, akkor felmérni a két fél anyagi helyzetét, iskolázottságát.


Ha ez is megvan, akkor a nő múltját.


Garantálom neked, hogy ha ezt megteszed, akkor utána visszajössz ide és nekem adsz majd igazat.


#4: "de nagyon sok nő marad egyedül önhibáján kívűl ! Csak ugye ők nem annyira láthatók mert nem is járnak úgy közösségbe!"


Ha nem ismerkednek, akkor ők önként vállalták, hogy nem kell nekik senki.

2021. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
81%

". Viszont való igaz, hogy a férfiak egy nagyon szűk köre rengeteg nőt megkaphat az élete során, míg a férfiak döntő többsége alig egy párat."


Ez a nőkre is igaz. A sarki trafikos Julikának máshonnan lesz a merítése, mint egy jól szituált, tanult, jó ismerettségi körrel rendelkező nőnek.

De persze ti mindig sz összes férfit állítjátok szembe a bomba nőkkel. Mert a nő a ti fogalmatok szerint 25 év alatti, vékony cicababa.

2021. máj. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
7%
Nem vagyok incel, de ez helytálló. Ugye a pasik java lemegy pincsibe, hogy valaha is lyuk közelében lehessenek, így a nők java megteheti, hogy a pasik felső 20-30%-ára ,,lő".
2021. máj. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
80%

"De persze ti mindig sz összes férfit állítjátok szembe a bomba nőkkel. Mert a nő a ti fogalmatok szerint 25 év alatti, vékony cicababa."


Ez annyira igaz :(

2021. máj. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

SEMENNYIRE.


szerintem ertelmes embernek nem kell ezt reszletezni, eleg csak korulnezni az utcan meg ismerosi korben, mennyi atlagos vay akar csunya, nem gazdag, nem kulonosebben ‘meno’ ferfinak van noje. pl. altalanos iskolai fiu osztalytarsaim kozul kb mindegyik nyomi volt vagy legjobb esetben atlagos, ma mar mindegyiknek van felesege, gyereke vagy baratnoje, menyasszonya.

2021. máj. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!