Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Néha esélytelennek érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha esélytelennek érzem, hogy bárkivel is végre egy normális párkapcsolatban éljek. Van erre reális magyarázat ?

Figyelt kérdés

Sokszor jut eszembe a gondolat fiatal férfiként, hogy az öregedéssel nem csak a tapasztalt felnőttéválás jön, hanem az évek is egyre gyorsabban sűrgetik a párválasztást.


Mindig elvagyok a magány gondolatával, amikor látok egy velem egykorú ismerősöm eljegyzési / esküvői/ babaváró fotóit. Boldogok, szeretik egymást, Én pedig még arra se vagyok képes, hogy ideális partnert találjak magamnak.


Eddig 3 párkapcsolatom volt, 23 éves elmúltam. Sokan rendes, jóképű srácnak tartanak, viszont egyáltalán nem érzem azt a szikrát ami a beindítaná ezt az egészet.


Persze ez rajtam múlik, de jelenleg az Én egyetemi / baráti közegemben nem igazán ismerek olyan lányt aki minimum 10 sráccal ne lett volna együtt.


Manapság mindenki átesik a nagy szex-körhintán mielőtt a párjával elköteleződne és pont ez a dolog az amihez nekem sokszor már nincs gusztusom. Annyiszor belefutottam már ebbe, hogy egy értelmes, szép lánnyal végig iszogatott este után tudatosult non-verbális "viselkedéséből", hogy ez bizony minden héten ezt csinálja, csak minden héten másnál, nem pedig Nálam.


Mi a véleményetek ?Köszönöm a hasznos hozzászólásokat.



2021. márc. 23. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem a mai világban nem érdemes a szexuális aktivitással kapcsolatosan túl nagy illúzióid legyenek, mert mindenkinek vannak aktívabb periódusai, nekem is. Ez szükséges ahhoz, hogy megtudd, mit akarsz pontosan, hogy mire vágysz, mi tetszik és mi nem. Ha két ember között nincs kémia, vagy nem működik a szex akkor lehetnek lelkileg akármennyire egy hullámhosszon, akkor is tele lesz az életük veszekedéssel, mert a szexuális vágyak nincsenek kielégítve.


Ha mindenképp szűzlányt szeretnél, akkor menj el egy gyülekezetbe és várj amíg feleségül megy hozzád. Nem bántásból mondom.


20/l

2021. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Figy.. divat manapság a ribiség, meg "kiélni" magát mindenkinek.. de ezt ne hidd el, hogy mindenki ezt csinálja. vannak normális nők is, akiben van tartás. Nehéz találni, de nem reménytelen. Ne add fel.
2021. márc. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
48%
20 eves tapasztalatlan lanykent aterzem. Rossz latni azt, hogy masoknak egy csettintesre megadatik, amig masnak meg varnia kell, de a jo dolgokra mindig erdemes varni..
2021. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

23 éves korodra neked is volt 3 kapcsolatod. Ez már nem az a kor, amikor mindenki a szárnyait próbálgatja és soha nem volt senkivel, általában. Nem azt mondom, hogy nincs ilyen, de nagyon ritka és nem érdemes erre alapozni.


Ha te is szűz vagy akkor érthető "elvárás", hogy a lány is az legyen, de ha nem akkor nem várhatod el senkitől.

2021. márc. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem arról van szó, hogy valaki szűz vagy sem, hanem erről a tipikus "kiélem még magam" mentalitásról. Ez számomra is rohdatul visszataszító, mert a szüzesség, a nem szüzesség és az ótvar rißanckodás között azért elég nagy különbségek vannak. A "kiélem magam" konkrétan ezt jelenti: még fűvel fával meg akarja dugatni magát.

Ami tegyük hozzá, igazából nem gond. Szíve joga így cselekedni, de akkor utána ne várja el, hogy úgxy kezeljék, mint a hímes tojást, egy hercegnőt, egy törékeny kis ártatlan lelket.

Illetve ez a viselkedés azért is visszataszító számomra, mert ez azt jelzi, hogy képtelen mélyebb érzelmeket megélni, hiszen szinte bárkinek két szóra odaadja magát. Egyben ezzel azt is jelzi, hogy rohadtul nem hűséges típus, bármikor dobna egy jobbnak tűnő valaki miatt.

Ismétlem SZERINTEM gond ez és az az ÉN VÉLEMÉNYEM ez.

2021. márc. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen vagyok, mint te, 23 évesen ugyanezt gondoltam. Még mindig ne mtaláltam barátnőt, pedig 31 vagyok, és 2013-ban is írkáltam már ide. Ezt akarod vagy mész és dugsz, akivel szembejön?


Én bánom, hogy nem így tettem, ezért fogok prostizni, ha lecseng a covid.

2021. márc. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5-ös válaszadó. De jól összefoglaltad amit gondolok. Pontosan így van. Lehet egy embernek 8 párja is, de akkor az legyen már normális kapcsolat és valóban ne ez az exemmel összejárok meg amúgy néha berúgva lefekszek valami randommal stb.


Annyira kiábrándító, amikor egy intelligens, szép nőről kiderül, hogy semmi tartása nincs, de nem is érdekli majd lesz valami.

2021. márc. 24. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!