Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire reális az incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire reális az incelek azon állítása, hogy a férfiak 80% nem igazán jut nőhöz és a felső 10-20% kapja meg őket?

Figyelt kérdés
Már csomószor olvastam ezt itt az oldalon, de a matek nekem nem jön ki mert pl. az én ismeretségi körömben is szinte mindenkinek van párkapcsolata. Egyáltalán honnan veszik ezeket az adatokat?

2021. máj. 1. 11:53
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
92%
Én incel vagyok, és ez egy merő ostobaság, amit akkor is láthatsz ha kimész az utcára.
2021. máj. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
92%
Csak magukat áltatják.
2021. máj. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:

1


Igen, valóban elég csak kimenni az utcára és meg is dől ez az állítás. Nem tudom kinek jó, hogy ilyennel áltatja magát.

2021. máj. 1. 11:57
 4/50 anonim ***** válasza:
20%
Van igazság tartalma , azért mert látsz sok embert azt utcán akik épp együtt vannak az nem a 80℅ sajnos manapság egyre nagyobb probléma ,hogy főleg férfiak de nagyon sok nő marad egyedül önhibáján kívűl ! Csak ugye ők nem annyira láthatók mert nem is járnak úgy közösségbe!
2021. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
87%

Baromság.

26/f incel

2021. máj. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
36%
Ez az online ismerkedésre igaz (szerintem az én hatásomra keletkezett a kérdés). A való életben ennyire nem rossz a helyzet.
2021. máj. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
85%
Nem reális, viszont az már igaz, hogy sok embernek van szeretője - ahol a szerető vallja azt, hogy "jobb szeretőnek lenni egy menő férfinél, mint összejönni egy átlagossal" - bősz lepontozás előtt mondom, hogy én ezt egy nő szájából hallottam. Egy intelligens, értelmes nőtől. Meg is lepett - negatív értelemben.
2021. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
14%
Nekem minden ujjamra jut punci. Az ilyen benaságok kozul legalább 5-nek biztos nem jut miattam hahaha
2021. máj. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
83%

Ez csak önáltatás a részükről.

Én azt látom az ismerettségi körömben, hogy szinte mindenkinek van párja, még a kancsal, dagi volt osztálytársam is házas, gyereke is született. Szóval...

2021. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
13%
Csak nem mindenki egyforma attól,hogy a dagi kancsal osztálytársadnak lett az egyáltalán nem azt jelenti,hogy másnak is sikerül!
2021. máj. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!