Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Find True Love-os srác szerintetek talált már valakit?

Figyelt kérdés

Erről van szó: [link]


Többször volt már az oldalon, vélhetően itteni tag az illető. Szeretnék én is egy hasonlóba belefogni, mert a Tinder és a többi felszínes társkeresési módszer nem vált be és hiába nyitottak a teraszok, nem vagyok az a tivornyázós bulizós típus, nem tudok hol ismerkedni.



2021. máj. 1. 05:31
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Leírtam miért nem raktam fel képet, illetve nem vagyok ömlengős nyámnyila.

Kérlek ne ítélkezz és ne nyilváníts véleményt mert nem ismersz.

De szerintem nem fogok többet írni, mert nincs értelme.

Mindenki azt gondol rólam amit akar.

Aki pedig szeretne megismerni annak csak írnia kell nekem és meglátjuk tetszik e amit lát.

Köszönöm szépen a hozzászólásokat.

Legyen szép napja mindenkinek :)

2021. máj. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%
Itt férfiként nem lehet igazad, ez a kategória a feministák birodalma, akik gyűlölik a férfiakat.
2021. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
7%
Olvastam kedves kérdező amit írtál az oldalon és az a szomorú az egészbe hogy az ilyen őszinte jó fogalmazású rendes férfiakat sz.rják le a nők. Én ennyire hosszan nem fogalmaztam annó mégis őszinte voltam és le sem tojtak a nők. Inkább röviden és tömören kell fogalmazni pl: Sziasztok! Párt keresek magamnak akivel megtaláljuk a közös nevezőt, jelenleg vállalkozó vagyok és egyedül élek! Ennyi!! Ez csak példa volt tény hogy jobbat is lehet fogalmazni de a (vállalkozó vagyok meg egyedül élek) ne maradjon ki.
2021. máj. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Ki a f.szt érdekel, hogy vállalkozó? Írja azt, hogy dolgozom vagy netán leírhatja, hogy "földmérőként dolgozom". A többivel egyetértek.
2021. máj. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!