Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Find True Love-os srác szerintetek talált már valakit?

Figyelt kérdés

Erről van szó: [link]


Többször volt már az oldalon, vélhetően itteni tag az illető. Szeretnék én is egy hasonlóba belefogni, mert a Tinder és a többi felszínes társkeresési módszer nem vált be és hiába nyitottak a teraszok, nem vagyok az a tivornyázós bulizós típus, nem tudok hol ismerkedni.



2021. máj. 1. 05:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Látva a kommenteket amit kapott, kétlem :D
2021. máj. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Jó, de állítólag ez az oldal nem reprezentatív.
2021. máj. 1. 07:36
 3/34 anonim ***** válasza:
Az lehet, de a Find True Love az enyém :)
2021. máj. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
#3: És eddig hányan jelentkeztek?
2021. máj. 1. 07:45
 5/34 anonim ***** válasza:

0 sajnos.

Nem tudom mi a baj, pedig úgy érzem szerető párja lehetnék egy nőnek :)

2021. máj. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
94%
6: A nők is emberek. Gondolkodj, te szeretnéd ha átvernének, megvernének? Na látod, ők sem.
2021. máj. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
96%
8: Ki szerint? A tévképzeteket kéne elfelejtened. Mindenféle személyeskedés nélkül, de anyukád is imádta ha megverik? Na ugye....
2021. máj. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
3%

De miért nem kell egy rendes, szerető Férfi?

Olyan rossz dolog hogy számomra fontos a párom, vagy hogy én mindent megtennék hogy boldog legyen?

Vagy azt hiszik nem vagyok férfias? Vagy unalmas vagyok?

Azt hittem azok az értékek számítanak amit én tudnék adni egy lánynak, mert mindenhonnan azt olvasom hogy megcsalják őket, átverik, hazudnak, elhanyagolják és még rengeteg rossz dolog.

Közben itt lenne egy olyan férfi aki a tenyerén hordozná őket és mégis olyan kommenteket kapok a honlapomra is hogy milyen szánalmas kis szerencsétlen vagyok.

Nem akarok azért megváltozni hogy találjak el lányt magam mellé, mert én nem egy lányt keresek, hanem életem párját, akivel leélhetem az életem.

Szeretnék megmaradni annak a kedves, őszinte, hűséges szeretetteljes férfinak aki vagyok, még ha emiatt senki sem akar velem szóba állni :)

2021. máj. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

#10: Sajnos ők sem akarnak szembenézni azzal a ténnyel, hogy csak nagyon kevés férfi iránt képesek vonzalmat érezni és ezt nem ők irányítják, mert ez elveszi az élet sava-borsát.


Gondolj bele, ha csak olyanokhoz tudnál fizikailag vonzódni, akikhez rajtad kívül még számos másik nőtársad is fizikailag vonzódik, emiatt az illetőt az élet kényszeríti bele abba a szerepbe, hogy semmibe vegye a nőket, mert amiből sok van és ami korlátlanul a rendelkezésünkre áll, azt nem becsüljük. A nők sem. Hiszen ők is csak azokat a férfiakat becsülik, akik után futniuk kell, mert semmibe veszi őket. Ők úgy fogalmaznak, hogy van benne tartás.


És amelyik nő rákényszeríti magát arra, hogy olyan férfival legyen, akihez nem vonzódik, abban meg szintén emiatt megszólal az érdek. Ahogy amikor dolgozni kell is elkezdesz azon gondolkozni, hogy hogyan lehetne minél kevesebb munkával minél több pénzt keresni.


És a kettőt, bármennyire szeretnék is, képtelenek összegyeztetni. A boldog élet nagyon kevesek kiváltsága.

2021. máj. 1. 08:39
 10/34 anonim ***** válasza:
0%

Szomorú hogy a világ erre felé halad.

Hogy a jóból rossz, és a rosszból jó lett :(

Én azért még reménykedem hogy van valahol egy lány akinek én leszek az a férfi akiért bármit megtenne :)

2021. máj. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!