Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nemrégiben rám talált egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrégiben rám talált egy srác facen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk vagy 1 hétig, úgy vált el hogy hozzárakta, hogy majd beszélünk személyesen... én erre azt írtam oké. (Azért írtam, így neki, mert nem akartam tőle semmit sem nem azért mert nem jött be, csak mert nem akartam elmondani neki, hogy most vagyok túl egy nagy csalódáson, és volt hogy írt, de én csak 2 napra rá válaszoltam, pedig fent voltam). Szóval, nem is olyan régen, egy közös ismerősünk találkozott az anyukájával, aki elmesélte neki, hogy mennyire tetszik egy lány (én) a fiának, és várja a további fejleményeket. Azt is hozzá tette, hogy a fia kissé visszahúzódó. Hetek teltek el nem csináltam semmit sem, aztán nekilendültem, viszont megtudtam hogy 1 napja van barátnője (akit ráadásul ismerek, és .... hát olyan akit inkább nem minősítenék, nem is hiszem hogy komoly lenne ) Viszont én nem akarok senki sem szét választani, mit csináljak?
2013. okt. 13. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
ez ilyen
2013. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem lépnék semmit a helyedben. Hagynám...Lesz más.
2013. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy várj, amíg szakítanak, vagy majd lesz más. Vagy beszélgess vele fbon, aztán ha mégis te kellesz neki, akkor majd lép.
2013. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azthiszi nem akarsz vele beszélni. Ha akarsz tőle valamit kezdeményezz beszélgetést vele
2013. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 My Conserve ***** válasza:

"Viszont én nem akarok senki sem szét választani, mit csináljak?"


Most ez még nagyon jó elv, de ha nagyobb leszel, hosszú távon ezt majd felejtsd el. Az, hogy kifejezed a vonzalmadat, még nem tesz téged gaz csábítóvá. Úgyis ő dönt.

2013. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak azért kell még mert ilyen hamar túl lett rajtad úgymond?

Amúgy ha olyan a csaj, akit nem minősítenél, akkor hamar vége lesz. Az is lehet, hogy féltékennyé akar tenni.

2013. okt. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátok még lehettek :)
2013. okt. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!