Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy létezik, hogy egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy létezik, hogy egy ilyen srác még nem talált párt?

Figyelt kérdés
Nagyon jó természete van, nyugodt, higgadt, soha nem panaszkodik. Jószívű, olyan természetesen, őszintén jó fej, anélkül, hogy bármit várna cserébe. Ha konfliktus van, akkor ő a békítő. Soha nem láttam irigynek vagy haragtartónak. Külsőre jóképű, magas, vékonyabb, de olyan szálkásan. Módos családból való, a szülei elég gazdagok, de ő nem rajtuk élősködik, hanem a saját lábán akar állni, lediplomázott, dolgozik és közben tök szerényen viselkedik.
2017. szept. 3. 10:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
15%
Drogfuggo
2017. szept. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
40%
Elég hülyén hangzik, de manapság a csajoknak kell egy kis vagányság, "pasiság" egy srácnál. Ahogy leírod ezt a fiút Ő szinte tökéletes, talán pontosan ezért nehezebb párt találnia. Már ha nehezebb...az is lehet,hogy csak Ő tette nagyon magasra a mércét, vagy nem ismerkedő típus.
2017. szept. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nincsenek káros szenvedélyei, max néha megiszik egy-egy sört, de még cigizni sem szokott. Ő az egyik lakótársam, szóval elég jól ismerem.
2017. szept. 3. 10:57
 4/31 anonim ***** válasza:
65%
Na ezt én sem értem. Lehet, hogy unalmas és rossz társaság. Olyan akinek minden mindegy, elvan magában is. Konfliktuskerülő, meghunyászkodó, véleményét nem vállalja fel. Lehet hogy biztos pont, de túl szürke, nem tűnik ki semmivel. Aztán ki tudja, te ismered, én csak leírtak alapján mondom.
2017. szept. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
65%
Majd gondolod hogy az orrod alá loki hogy fuggo?
2017. szept. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem is akar kapcsolatot.
2017. szept. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Nem tökéletes egyébként, némi lustaság jellemző rá, mindent megcsinál, de általában elég lassan szánja rá magát a dolgokra. Egy ilyen lezserség is van benne, meg elég gyakran csipkelődik, száraz, szarkasztikus viccei vannak, de ezek nem olyan tulajdonságok, amik megnehezítenék a párkeresést, sőt.

Pár éve szerelmes volt egy lányba viszonzatlanul, de azon már túltette magát, azóta ezerszer összejöhetett volna valakivel.

2017. szept. 3. 11:09
 8/31 A kérdező kommentje:

#5 Sajnos volt szerencsém ismerni drogfüggőket, és rögtön kiszúrom, ha valaki ilyen, pláne ha együtt élek vele.


Ez a srác még egy füves cigit sem szívott el életében.

2017. szept. 3. 11:11
 9/31 anonim ***** válasza:
Szarkasztikus humor az még előny is. Akkor szerintem csak nem akar párkapcsolatot vagy nincs szerencséje. Ma már nagy adag szerencse is kell hozzá, nem mindig a személyiséggel van gond.
2017. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
4%
Ő màr bocs de nem csak fű van pl 43dk 50nevu termék na az ütős
2017. szept. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!