Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy létezik, hogy egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy létezik, hogy egy ilyen srác még nem talált párt?

Figyelt kérdés
Nagyon jó természete van, nyugodt, higgadt, soha nem panaszkodik. Jószívű, olyan természetesen, őszintén jó fej, anélkül, hogy bármit várna cserébe. Ha konfliktus van, akkor ő a békítő. Soha nem láttam irigynek vagy haragtartónak. Külsőre jóképű, magas, vékonyabb, de olyan szálkásan. Módos családból való, a szülei elég gazdagok, de ő nem rajtuk élősködik, hanem a saját lábán akar állni, lediplomázott, dolgozik és közben tök szerényen viselkedik.
2017. szept. 3. 10:49
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nekem a leiras alapjan nem szimpi :D
2017. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Biztos ,hogy nem meleg, futókalandjai szoktak lenni, van egy lány pl., akivel közös megegyezés alapján már féléve összejárnak csak szexelni. Most lesz amúgy 23 éves, annyira nincs még elkésve, csak egyszer korábban azt mondta, hogy ő egyébként komoly kapcsolatot szeretne.
2017. szept. 3. 13:09
 23/31 anonim ***** válasza:
71%
Összejar feleve szexelni? Akkor mit rajta aggodsz az egèszsègèèrt én huszonnégy éve élek szexmentesen
2017. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

#16

nekem ilyen férfiban volt, aki ezt mondta nekem többször is: "jaj de aranyos vagy, eszméletlenül jó ember vagy, meg milyen jól gondoskodsz rólam, és érdeklődsz felőlem, de milyen kár, hogy ezeket a páromtól nem kapom meg". Szépségkirálynő lányokkal van együtt mindig, mert neki a külső sokkal fontosabb, mint a belső, ennek ellenére mindig sír :( Ilyenkor mindig mondtam neki, hogy mégis ő(ke)t választotta és nem engem, így valamit csak tudnak, amit én nem.

Szóval a férfiakra is jellemző lehet, hogy megvezeti őket a külső, és aztán csak nyafi van :)

2017. szept. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Azért, amit az első 4 mondatodban írtál, különösen a 2. mondatban.
2017. szept. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

"A nagyfiú kell nektek, aki valójában egy felnőtt testbe zárt kis nyafogós gyerek."


Ez a mondat után kemény, hogy 20 kommenten keresztül vinnyogsz. :D

2017. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha körülnézek, azt látom, hogy a papíron főnyeremény típusú palik vannak jobbára egyedül, azok a pasik meg, akikre a nők azt mondják, hogy "még bottal se", lubickolnak a nőtengerben. A kedves hölgyeket kéne megkérdezni ennek az igencsak fura jelenségnek az okáról.
2017. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Csatolnál róla képet? Úgy könnyebb lenne megmondani.:)
2017. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Konfliktuskerülő, vélemény nélküli, gyáva ember lehet. Legalábbis a leírás alapján szimpatikus, de ha gond van vele, akkor én arra tippelek, hogy ezek.
2017. szept. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

#27

Ugyanaz az oka, mint annak, hogy neten a plázacicákra majdnem minden pasi írja, hogy nem kéne, mégis mindig van az ilyen lányoknak pasijuk, meg mellette egy kazalnyi udvarlójuk.

Ez az ok pedig az, hogy nem vagyunk egyformák. :) Lehet, hogy Marika leírja, hogy Józsihoz bottal se érne hozzá, Julikának meg Józsi az álompasi és bizony összejön vele. Akkor Marika hazudott? :)

2017. szept. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!