Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Find True Love-os srác szerintetek talált már valakit?

Figyelt kérdés

Erről van szó: [link]


Többször volt már az oldalon, vélhetően itteni tag az illető. Szeretnék én is egy hasonlóba belefogni, mert a Tinder és a többi felszínes társkeresési módszer nem vált be és hiába nyitottak a teraszok, nem vagyok az a tivornyázós bulizós típus, nem tudok hol ismerkedni.



2021. máj. 1. 05:31
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezzel, hogy uncsiiiiiiiiiiii és izzadtságszagú.

Kicsit spontánabbnak kellene lenni. Humornak nyomát sem látom, pedig az sem árt.

És az egész egy hatalmas ÁLTALÁNOSSÁG. Esetleg le lehetne írni, hogy mit szeretsz csinálni (és nem végiggondolni előre, hogy az polkorrekt-e), mi a kedvenc kajád és meg tudod-e főzni, bármit, ami egy kicsit személyesebb és közelebb visz ahhoz, hogy ki vagy.

2021. máj. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ha van is, túlságosan globalizált világot élünk már ahhoz, hogy bármikor jönni fog valaki, aki lecsapja a kezedről.


Olvasd el Richard Dawkinstól az Önző gén című könyvet. Nagyon tanulságos.


Ha esetleg már olvastad, új evolúciósan stabil stratégiára állt be a társadalom a feminizmusnak köszönhetően, ami az ősközösséghez hasonló állapot a párválasztás terén.


Egyetlen homokszem került a gépezetbe, ez pedig a civilizáció és a jogállam. Ezt fogják majd az arabok és a fekete afrikaiak lerombolni és ami a legszebb, hogy a nők ehhez önként tapsolni fognak. Tanulságos: https://www.youtube.com/watch?v=d-sR62F5A0c#t=22m45s


A jövőben az várható, hogy a Chad-ek szűk rétegét a gazdaságilag stabil nők el fogják tartani, lesz pár gazdaságilag stabil, de külsőre vagy személyiségre nagyon gáz nő, aki felkarol majd férfiakat, ezzel némileg átfordul a korábbi patriarchátus matriarchátusba, de mivel az ösztönök akkor is ösztönök maradnak, ezért sem a női egó nem fogja elviselni, hogy olyan férfi mellett anyagilag ő tegyen többet a kapcsolatba, akire csak bétaként tekint, sem a férfi egó azt, hogy a nő emberszámba nem veszi őt, így lesz egy szélesebb, pénzes rétege a férfiaknak, akik majd sugar kapcsolatokat tartanak fenn vagy prostiznak, később szexrobotokkal élnek.


A gazdaságilag stabil nők meg akik családot akarnak majd fizetnek a spermabankban az adoniszok spermájáért és megbízzák a meleg Juant dadusnak, amíg ők karriert építenek.

2021. máj. 1. 10:47
 23/34 anonim ***** válasza:

23-as, én nem termék vagyok egy katalógusban akit bárki kedvére lapozgathat és ha megtetszik valami akkor megveszi.

Én egy férfi vagyok aki szeretne társat találni és nem úgy hogy bele gondolnak mindent abba amit leírtam magamról a honlapon.

Nagyon sok mindent írhatnék magamról, de akkor szerintem elveszne a varázsa az ismerkedésnek .

Illetve kétlem hogy egy nagyon hosszú szöveget elolvasnának az emberek , mert lehet már ez is túl hosszú amit írtam.

Lehet hogy általánosságnak látod amit írtam, és hogy unalmas de én olyan lányt keresek akinek ez szimpatikus és vonzó, nem pedig ahogy te is leírtad.

Ha valaki lesz olyan bátor és megismer , rájön majd hogy mindaz amit a honlapon írtam, igaz és valós.

Én nem játszadozom, nem hazudozok.

Én csak szeretnék megismerkedni egy rendes, kedves lánnyal aki olyan mint én, és azért hoztam létre a honlapot mert nem igazán láttam más megoldást hogy őt megismerhessem :)

2021. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

#25: Szerinted miért számít creepynek az a férfi, akinek nincs Facebookja vagy üres az adatlapja?


A nő nem tud fogódzkodót találni rajta és az félelmetes. Főleg a mai instant világban, amikor egy adatlapból mindent ki lehet deríteni.


A nő nem akar időt szakítani olyan férfire, aki úgyis el fog csúszni valami banánhéjon.


A béták közötti válogatás a nő számára olyan, mint mikor a patakparton próbálsz meg aranyat ásni. A nap 24 órája kevés lenne, ha minden jelentkezőre csak 10-20 percet rászánna.


A humorérzék például fontos. De az is egy olyan, hogy a nő szótárában egy fogódzkodó, amibe bele lehet kötni, hogy nem passzol a kettőtök humorérzéke. Angol humor, fekete humor, szarkasztikus humor, Sas kabaré-féle humor, Székely meg a fia-humor, sokféle humor létezik.


Vagy mi a kedvenc kajád. Milyen zenéket szeretsz. Ezek ártatlannak tűnő kérdések egy naiv srác szemében, egy tapasztalt férfi már tudja, hogy minden ilyen kérdés olyan, mint mikor újra felvillan a gomb és el kell döntened, hogy piros vagy fekete.


A határozottság mögött is ez van. Ha egy nőnek puffertúlcsordulást akarsz okozni, dobd át neki a labdát, hogy hova menjetek randizni, mikor találkozzatok, állítsd őt döntési helyzetek elé. Ki fog készülni. Nem is akar veled többé ismerkedni. Arra fog hivatkozni, hogy határozatlan vagy és tutyimutyi.


Ha viszont te hozol döntéseket, akkor bele lehet kötni, hogy mi miért nem jó. Le lehet mondani, át lehet tenni máskorra.


Egy nő ezt a szerepet nem fogja felvenni, de ugyanakkor szerinte a férfiaknak mennyire könnyű. Úgy rohadtul könnyű minden, hogy "apuci" mindent eldönt és ha nem tetszik valami, akkor a hercegnő hisztizik és "apuci" keres egy kompromisszumos megoldást.

2021. máj. 1. 11:18
 25/34 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg más nőket is. Kíváncsi vagyok. Mondjuk sztem kb. 40-50 nőt érdemes lenne megkérdezni.
2021. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Mondjuk ilyen hozzáállással értem, miért nincs nőd. Nem, nem azért mert túlságosan rendes vagy. Fun fact: ha miskolci vagy, nyilván eleve csak miskolci, illetőleg Miskolc környéki nők fognak rád írni, mert hogy én Budapestről nem költöznék vissza Miskolcra soha, az hót ziher. Ettől még nem alfára vágyom aki jól megver néha.

Amúgy az, ahogy itt a nőkről írtok egyértelműen megmutatja, hogy nem csak a nőket irányítják a hormonok, hanem benneteket is, ugyanis az alfák között válogató nők az insta cicák, ha olyat szeretnél, akkor ne lepődj meg ha ő talál jobbat.

Az átlagos Ibike a vegyesboltból neked sem kéne, az átlag nő nektek a smink nélküli modell. Unalmasak vagytok már. Ez a nyálas ömlengés senkinek sem kéne, és nem azért mert nekünk csak vagy elsősorban a külső számít. De nem akarok senkivel lelki kapcsolatban állni akiről utólag derül ki, hogy vállalhatatlan a számomra (pl 120 kiló vagy 2 méter magas de 50 kiló vagy csak szimplán iszonyúan ronda)Ha kép alapján elmegy és belsőre viszont passzolunk, akkor mehet a dolog. A belső annyiban fontosabb, hogy bármilyen jól néz ki, nem kell ostoba, tanulatlan, gonosz, buta, primitív, hímsoviniszta, incel gondolkodású pasi. De egy szintet meg kell ütnie külsőre, bocsika. Ez a szint nem túl magas, de ha nem ütöd meg, akkor nem tudok hozzád vonzódni. És nem azért mert csak a hormonaim irányítanak. Én évekig voltam szerelmes egy alacsony, lúdtalpas, görbe fogú, göndör hajú férfiba, aki úgy nézett ki mint a faun a mesékből. Remek belsővel. Voltam már oda pocakos, elvált apukáért. Ő dobott egy csinosabbért. Szóval nem a külső az első, de az vonz, ott a különbség a barát és a pár között.

2021. máj. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Én nem állítottam hogy csak külső számít, mint olvastad a honlapomon több nő szerint se nézek ki rosszul.

Mindenki olyan társat választ magának amilyet szeretne, de már meg ne haragudj én nem szeretnék olyan stílusú lánnyal összejönni mint te.

Mindenki másképp szemléli a dolgokat.

Neked ezek a dolgok számítanak és így választasz párt, én pedig másképp keresem a Kedvesem.

Szerintem lesz olyan lány akinek fog tetszeni amit képviselek és ahogy kinézek.

Én egy életre keresem a párom, nem pedig hónapokra, mert bármikor tudnék szerezni barátnőt, de én másra vágyom.

Nekem egy őszinte szereteten,mély érzelmeken és kötődésen alapuló kapcsolat kell.

Minden meg fogok tenni azért hogy megtaláljam ezt a lányt :)

Sajnálom ha ez a nyálas ömlengés neked taszító, de akkor nem téged kereslek :)

2021. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
#29: én a helyedben nem nagyon reménykednék abban, hogy bárki, aki 80-asnál magasabb IQ-val bír, válaszra érdemesnek fogja tartani ezt a... khm... irományt.
2021. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Értem, ha így gondolod hát legyen.

Én soha nem fogom feladni, és meg fogom találni Életem Párját :)

2021. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
29 Én is egy életre kerestem, csak nem egy ömlengős nyámnyilát aki a képét sem vállalja, ennyi.
2021. máj. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!