Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ápolt, normál súlyú nő is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ápolt, normál súlyú nő is lehet annyira ronda, hogy ne tetsszen senkinek?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyet? Ha igen, akkor pontosan mi baj vele?
2021. ápr. 28. 21:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Hát igen ezzel egyetértek.

"a férfi 100kg alatt csak karácsonyfa dísz" Jaj ez olyan szánalmas, meg a "csontokkal csak a kutyák játszanak". Azt behugyozna (már elnézést), ha leszólítaná egy Kate Moss szintű nő.

2021. ápr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Mégis hogy lehet, hogy eddig senkinek nem igazán sikerült a kérdésre válaszolnia? Olvasni, értelmezni?

Egyébként persze, létezik, nem a súly, vagy annak a kóros hiánya az egyedüli taszító dolog külsőre. Lehet olyan bőrbetegsége, amit hiába kezel, nagyban elcsúnyítja az arcát, testét. Lehet deformitása, vagy egyszerűen csak olyan vonásai, amiktől nem lesz vonzó. A kopaszodás, mint olyan is létezik a nőknél, szerencsétlen esetben akár fiatalabb korban is, ápolás ide vagy oda. Érhette baleset, aminek nyoma maradt és az sem lesz épp dekoratív. Genetikai betegségek. Igazából elég sokáig lehet ezt sorolni.

2021. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
A súlynak semmi köze a szépséghez. Ha nekem nem jön be az arca, akkor akármilyen teste is lehet. Fordítva pedig, ha tetszik az arca, akkor már nagyon kövér / vékonynak kellene lennie ahhoz, hogy ne tartsam szépnek.
2021. ápr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
33%

A súlynak igenis köze van a szépséghez, nagyon is köze van!

A túlsúlyos nem vonzó, aki ezt állítja az vagy szándékosan, de leginkább tévedésből hazudik, mert hiába látja azt hogy sokan túlsúlyosan is találnak párt, attól még az illető nem lesz vonzó kategória

A karcsúság szép, az elhízottság ronda, és utóbbin semmi más nem segít.

Azt viszont hogy karcsúként nem lehet ronda az ember nem állítom, mert van jónéhány szerencsétlenebbül kinéző ember, aki bizony eléggé vállalhatatlanul néz ki, bármiféle túlsúly nélkül is, hiába törekszik jobban kinézni

De azért az utóbbi ritka eset

2021. ápr. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
13%

Ilyen nem létezik. Én fizetnék is érte, hogy egyszer személyesen mutassanak be egy ilyennek, de nem létezik. Pedig adtam már fel rengeteg hirdetést is.


Vékony nőben nincs csúnya.

2021. ápr. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
én igen, azt lehet hinni róla hogy fiú, nagyon fiús lány..
2021. ápr. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

#14

VAN!!! akinek a teltebb forma tetszik! Ő pontosan ugyanezt gondolja a vékonyakról, amit te a telt alkatról

2021. ápr. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

szerintem nincs ronda nő pláne ha ápolt.

Egyébként ha ez a célja persze hogy lehet vannak maszkok és olyan sminkek hogy ő maga is megijed magától.

2021. ápr. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem kellene összemosni a kategóriákat. A csontkollekció nem a vékony, karcsú kategória. Az elhízott sem a telt kategória. A szép forma világhoz hozzátartozik a formás vádli, fenék, derék, mellkas, váll, karok, nyak. Ilyen formán a telt kategória is elég tág fogalom... Egyébként meg ez a kérdés is tökéletesen szubjektív értelmezésű. Az meg nem elhanyagolható aspektus, hogy ki mit tud adni cserébe, vagy ki milyen nőhöz,férfihoz jut hozzá. Nekem az ideálom az amatőr fittness test, de ezekből marha kevés van, így az értéke brutális a párkereső piacon.
2021. ápr. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

17# Legfeljebb néhány olyan beteg ízlésű ember akad akinek kifejezetten a kövér a vonzó

A közízlést nem ezek az emberek határozzák meg, nagyon erős többség a vékonyakat tartja vonzónak, és csak elenyésző azok aránya akik fordítva gondolkodnak.

Ugyanakkor nincs semmi bajom a kövér emberekkel, sokan kifejezetten kellemes emberek közöttük, de én sosem tudnék vonzódni egyikhez sem

Sokan viszont durva kompromisszumokat kötnek a társkeresés során, ezért van sok elhízott embernek is párja

2021. ápr. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!