Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normál értékrendű Férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normál értékrendű Férfiak! Mit jelenet számotokra az "elérhetetlen nő "? Mi alapján hiszitek, hogy valóban elérhetetlen?

Figyelt kérdés
2021. febr. 11. 09:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a normál értékrend?
2021. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarom elérni
2021. febr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Pl nem vihancol össze vissza egy mosolya is megtiszteltetés ha azt el lehet érni

Meg ilyen aproságok


Az aki valahogy felebreszti a vadaszt.

2021. febr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Jól néz ki, jó munkája van, okos. Bár a jelenlegi barátnőm is diplomás és jól néz ki, szóval ez sem egy elérhetetlen dolog.
2021. febr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Nem telik rá.
2021. febr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Jómódú családból származik, ezért egyrészt sok ember számára luxushoz van szokva (ami az ő számára nem luxus, hanem megszokott), ez mellett pedig a családja jómódja miatt sokkal könnyebb volt neki az életben az előmenetele is. Nem gondol bele, hogy mások akik akár anyagilag, akár érzelmileg rosszabb családból származnak nekik sokkal nehezebb eljutni ugyanarra a szintre, ahol ő van.
2021. febr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

Kereslet-kínálat. A közgazdaságtanban elérhetetlennek az olyan igények számítanak, amelynek a kielégítése nem megvalósítható a rendelkezésre álló erőforrásokból.


Én egy 30-hoz közeledő, átlagosan vonzó, átlagosan kereső, saját lakással nem rendelkező pasas vagyok. Ezek az én "erőforrásaim". Ezek alapján én hiába szeretnék egy bájosarcú, karcsú, jó testű, kedves, gondoskodó huszonéves nőt, akinek a múltja is elfogadható - mert ehhez az én erőforrásaim nem elegendőek. Ehhez az igényhez jóképű, izmos, magas fizetésű, saját lakással (egzisztenciával) rendelkező magabiztos férfinek kéne lennem, ami ugye nem vagyok.


Így az általam elképzelt nő számomra elérhetetlen.

Hogy mi elérhető az mindig szubjektív.

2021. febr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Elérhetetlen.

A szótaramban nincs.

Van viszont egy olyan,amit realitásérzéknek hívunk,és a meséket,meg az álmodozást meghagyjuk a nőknek.

Ha kiépítetted magad,es biztos talajon álsz,akkor nem is kívánsz olyat,ami lehetetlen.

Mert nem fog érdekelni.

Ennyi.

2021. febr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sose foglalkoztam azzal h gátat szabjak magamnak. Bármi/bárki elérhető aminek/akinek helye van az életemben.
2021. febr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 BeefEater ***** válasza:
100%
Kapcsolatban van.
2021. febr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!