Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Tényleg bajt jelenet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg bajt jelenet?

Figyelt kérdés
Soha életemben nem cigiztem,illetve drogozni se drogoztam.Nem szeretek,elmenni bulizni egyszer se voltam még mivel felénk csak kocsma,van.(elszoktam járni otthonról,csak nem kocsmázok).Inni,se nagyon iszom.Távol állnak tőlem ezek a dolgok,amiért sokan cikiznek,nem értik,hogy lehet így élni.Szerintük ezekre,a dolgokra ráfogok szokni,amire én nem sok esélyt látok.Nem ítélem,el azokat az embereket akik,ezeket a dolgokat szeretik félre értés ne essék.Mivel nem szeretem ezeket a dolgokat,ezért egyik ismerősöm azt mondta,hogy 10 éves kislányként élek.Tényleg ennyire baj,hogy ilyen vagyok?
2019. okt. 24. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem gáz én is ilyen vagyok 26 f
2019. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Egyáltalán nem baj. Viszont a rámenősebb lányok majd lecsapják a kezedről a fiúkat... Kicsit legyél azért nyitottabb a kommunikációban.
2019. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy baj, sőt inkább pozitívum, hogy nem iszol és nem cigizel!

Jó inni lehet alkalmanként kultúráltan.

2019. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális ember nem él ezekkel a dolgokkal, mert ezek nélkül is tud boldog életet élni,lazulni.Normalis férfinak még nincs igénye egy feldrogos, folyamatosan vedelo és füstölő nőre.Mondomezt úgy, hogy dohányzom 😁
2019. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj,hogy amivel a te fejedet tömik az meg is marad benned es ezen rágodsz :)

Fiatal vagy még és tudnak rád hatni.


A világ el van korcsosodva,de te nem tartasz velük.Ettől még nem veled van a vaj kedvesem.Idővel ők fognak tönkremenni és nem te.

Örülok hogy vannak még ilyen személyek mint te.Nagyon hasonló volt az én fiatalkorom is.

2019. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Természetesen ilyen kéne legyen az ideális ember DE én voltam ilyen lánnyal és kicsit unalmasnak tartottam. Én is taszítónak tartom ha valak berúg, de azért egy hosszú nap után egy pohár bort jól esik meginni a párommal. Tetszik amikor az ital után leveti a korlátait és önfeledten szórakozik.
2019. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyátalán nem baj hogy ilyen vagy, sőt hatalmas pozitívum.
2019. okt. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem baj,hogy nem álltál be a hétvégente bepiáló,drogos kis ribizligizik közé,akiket amint berúgnak mint a csacsi,a szórakozóhely wc-jében dugnak a srácok.

Igen,lehet majd támadni azért amit írtam,DE 2 hónapja rokon szülinapi buliján amiben a barátai voltak meghívva (16-19 évesek) ez ment. Józanul szégyenlős kislányka berúgott,majd a wc-ben próbálták fel hárman egymás után 👏👏👏


És ez csak az egyik volt a sok lány közül. Többi már kikapósabb volt.

2020. dec. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!