Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

I am God kérdése:

Legfilmbeillöbb jelenet? (Enyém lent)

Figyelt kérdés
Gimiben a magyartanárnömet mindenki utálta, persze én is, egy szar volt az óráján ülni, így 3-4 között voltam jegyekkel. Kosárlabda bajnokságon voltunk az iskolai csapattal szerdán meg csütörtökön, és felmentést kaptunk a dolgozat alól ami péntekre volt bejelentve, ezért nem is tanultam rá. A tanár leszarta, ezért megiratta, vitatkoztunk vele az egyik sráccal aki kosarazott, de hiába. Gondoltam én magamban, jólvan nem baj baszod, megdugom a lányodat úgy hogy beszarik a születésnapi bulin ami szombaton volt, és megvoltunk hívva rá mind a ketten. A csaj nagyon jól néz ki, ugyan nem a Megan Fox kategória, de azért vertem rá esténként néha.1 el járt alattam amúgy,10 edikes volt.Jött is az este, amikor ivott mindenki mint az atom, én szándékosan csak mérsékkel. Olyan éjfél körül elkezdtem rá nyomulni, és nem utasított el, táncoltunk, kavartunk kicsit, aztán sikerült felvinnem szobára. Megbeszélte az anyjával, hogy 2 kor jön érte kocsival, ami úgy is volt, persze én erröl nem tudtam. Épp dugás közben benyitott az anyja, mert valaki leadta a drótot, hogy összemelegedtünk, és felmentünk az emeletre. Elég kínos, de egyben király érzés volt ott akkor, csak a félévem majdnem szopó lett, úgyhogy tanulhattam mint a disznó.
2012. márc. 11. 04:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Tényleg filmbeillö , ha hihetöbb sztorit találsz ki , akkor mesélek olyat ami tényleg megtörtént velem, és utána dicsekedhetsz majd vele.


35/F

2012. márc. 11. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az anyja nyitott be, nem?


A 3. hozzászóló nem én vagyok.

2012. márc. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem így van, és én legalább nom vontam kétségbe kapásból egy kérdést, és nem kezdtem el dicsekedni, hogy mennyivel nagyobb überkirály vagyok. De tény, hogy ha a story igaz, a kérdezője idióta. Egyébként is, látsz te itt totálisan ellentétrs választ?
2012. márc. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!