Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt ez a "jelenet"? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt ez a "jelenet"? Mit gondolhatott az érzelem kitörésemről? Sos!

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nekem bejön, és a hétvégén volt egy sulis koncert, ahol mindketten felléptünk. Mivel a koncerttel egyben végzősöket is búcsúztattunk, kicsit kiakadtam, mivel ő is végzős. Kimentem a suli udvarába, már eléggé sötét volt, kiültem... elkezdtem sírni. néhány lány akik a közelemben voltak, ők is távolabb ültek, ők is sírtak.. kijött a srác, majd miután meglátta, hogy sírok, oda ült hozzám, és kérdezte, hogy mi baj... mondtam, hogy nagyon jó barátom volt, és megkedveltem, nagyon fog hiányozni, ha elmegy, nem akarom, hogy elmenjen. Azt mondta erre, hogy "honey" ezért nem kell sírni, nem megyek messzire, és megvan a számom, hívhatsz bármikor, szívesen lógok veled... megölelt, majd hosszasan is megölelt, puszit adott a hajamra, majd mondta, hogy mennie kell... ezt is hozzá tette: "I love you" mondam neki én is: I love you too...


Nos, ebből "egyértelműnek tűnik" de biztosra nem azért mondta, mert ugyan azt érzi... ugyan is a srác meleg, vagy bi... inkább tesóként, vagy nagyon jó barátként mondta.

A koncert után lelépett, azóta nem beszéltem vele...


Fiúk, vagy együtt-érző személyek... ti mit gondolnátok arról, ha a lány szemtől- szemben elmondaná, hogy mit érez? És ha így reagált, azt azért tette, mert kedvel, mint tesót, vagy havert, vagy netalán "reménykedhetek is"?


(l 18)


2011. máj. 23. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Uh,hát egy sima férfi szerintem nem így reagált volna.

Minimum kis csók,vagy valami.Persze az is számít,hogy mennyire vagy jó csaj.

Ha annyira nem vagy az,akkor lehet,hogy nem meleg a csóka,csak olyan rendes,mint Ezel.

2011. máj. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha férfinek mondanád el az érzéseidet, akkor az kézen fogna, leülnétek és megbeszélnétek a kapcsolatotok további alakulását.

Lévén, hogy most egy mocskos farturkászról van szó, nem tudok érdemben értekezni.

Szerintem felejtsd el ezt a homárt és fordítsd a tekinteted a férfiak felé.

2011. máj. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos felesleges reménykedned, ennél jobb alkalom aligha akadt volna, hogy bevallja, ha érez valamit. Ott ültél, kiszolgáltatottan, sírva, inkább szánalomnak tűnik, amit tett. Kemény szavak, de ha még jobban beleéled magad abba, hogy szereted és szerethet, még jobban fog fájni. Sajnálom.
2011. máj. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!