Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ápolt, normál súlyú nő is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ápolt, normál súlyú nő is lehet annyira ronda, hogy ne tetsszen senkinek?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyet? Ha igen, akkor pontosan mi baj vele?
2021. ápr. 28. 21:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
9%

Kötözött sonkát nem csak a tesco húspultban lehet látni.

elég délután a parkokba kimenni, és megnézni a +80 kg nőket leggingsben.

Itt ott kibuggyan a hájacska, rezeg a kar, olyan integető izom van rajtuk.

2021. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Én telt alkatu vagyok, és ennek megfelelően öltözködöm. Csinosan Nőiesen. Mindog volt párom, és mindig körberajongtak a férfiak...
2021. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
18%
Nekem a normál súly 45-50kg nőben. Gondolom te nem erre gondoltál! :D
2021. ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

3

Ah, akkor az a 2 kiló felesleg a baj. Megvilágosodtam, köszi.

2021. ápr. 28. 21:42
 5/25 anonim ***** válasza:
11%
52kg még belefér ha arányosan helyezkedik el! ;)
2021. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Ronda nem feltétlen, csak, ha mondjuk ápolatlan a lába, vagy büdi a nő valamiért.
2021. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
A sovány és az elhízott is tetszik valakinek. Kérdés, hogy az a valaki fog e neki tetszeni, kölcsönös lesz e. Nőknél igen nagy részben ha "nem kell senkinek" az azt jelenti, "senki olyannak, aki nekem is kéne".
2021. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
24%
7-es jól leírta. Mindig azzal van a probléma, hogy nincs közös akarat. A nem kellek senkinek pontosan az, hogy nem kellek azoknak, akik piszkosul tetszenek. Ha meg jön Sügér Béla, az meg nehogy már...Honnan veszi a bátorságot hogy leszólítson???
2021. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok 50 kiló, de miért kell azon megsértődni, hogy valakinek a nagyon vékony nők jönnek be? Bumm, tragédia, marad ezer másik férfi, aki más testalkatot szeret.
2021. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%
9. Az egó mindenek felett. A vicces az, hogy egy lepontozással semmit sem javított önmagán. Én 86kg vagyok, volt olyan nő aki azt mondta, hogy a férfi 100kg alatt csak karácsonyfa dísz. Húúúú, ezzel annyira belém taposott! :D Ááá, dehogyis, hol érdekelt?! Itt meg egy noname és anonym fórumon azonnal vérig van sértődve a többség, ha nem az ő általuk képviselt ideált, kinézetet vagy véléményt leírja valaki. Persze ők az elfogadók, a szuper emberek. Melyik szín a kedvenced? Ha ez lenne a kérdés, bármilyen színt írhatsz, lenne aki lepontozna. Oké, vannak a beteges depressziósok, az irigyek akiknek semmi sem jó, aztán ennyi a boldogságuk. :D
2021. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!