Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy hiba, ha nem ájulok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hiba, ha nem ájulok el a középszerűen kinéző nőktől?

Figyelt kérdés

Már sokszor megesett, de most ez az eset tényleg nagyon szólt.

Sokszor volt olyan, hogy a haverok mondták hogy x meg y nő micsoda brutál szép bombanő, aztán mikor megláttam élőben, nem hogy brutál bombanő volt, de sokszor még átlagos sem, kifejezetten csúnyácska.

Tegnap ugyanez volt, nővéremnek gyereke lesz, mondom havernak milyen nevet választottak neki. Erre ő, hogy ritka név, de ő is ismer egy ilyen nevű csajt, hát az valami bámulatosan szép. Mondom mutasd már. Erre mutat egy nem ronda, de abszolút jellegtelen (jellegtelen alkat, jellegtelen arc, jellegtelen haj és stílus) csajt... Engem nem vesznek le a lábamról az átlagos vonások, hogy lehet, hogy mások ilyen jónak látják őket?

Mikor azt mondják, hogy bámulatosan szép, akkor számítottam egy átlag feletti alakra (tehát nem szimplán egy sovány női testre, hanem formás csípőre, fenékre, hatalmas szép mellekre), kirívóan szép babás arcra, gyönyörű hajra, figyelemfeleltő, de ízléses nőcis stíusra.

Így nem olyan könnyű a párkeresés, tényleg meg kellene elégedni az átlaggal?

Természetesen nem csak a külsőt nézem, de az az első tényező. Itt most csak azokra hagyatkozok, nyilván mellette nekem is fontos, hogy hűséges, intelligens, humoros kis csoda legyen belül is.


2021. ápr. 27. 18:14
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%
Mindenkinek a maga párja a bámulatosan szép. Ez a bámulatosan szép a szerelemben. Ami neked átlag, az a másiknak kincs. Ennyi. Te bámulatosan jó pasi vagy, btw?
2021. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

De ők nem alkotnak egy párt.

Nem vagyok bámulatosan jó pasi, nem is állná meg a helyét, ha rám azt mondanák. De akkor szürke egérkékre minek?

2021. ápr. 27. 18:16
 3/40 anonim ***** válasza:
93%

"Tényleg meg kellene elégedni az átlaggal?"

Csak ha szeretnél Nőt.

Egyebként, elvárások azok vannak, azt láton... Te mit nyujtasz cserébe.

2021. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
92%
Nem nyújt semmit, csak a kritikát az átlagosan szép nőkre.
2021. ápr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
78%

Esztétikailag neked kevesebb dolog tetszik, nincs ezzel baj, amíg nem sértesz meg senkit. Velem is így van, néha nagyon furán nézek ha valaki mutat egy szerinte szép külsejű valakit. Próbálok nem megjegyzést tenni, de hát attól még nem értem. :D

Válassz olyat aki neked mindenképp tetszik, ha ebből kevesebb van, hát kevesebb. Olyannal ne legyél aki taszít.

22L

2021. ápr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiba, te vagy az aki viseli ennek a következményeit, nem más. Ha találsz olyan számodra tökéletes nőt, akinek te is maga vagy az ideál, akkor bejn a taktikád, ha nem, akkor nem.
2021. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
52%
troll
2021. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem sem hiba, tetszik ami tetszik. Nincs azzal baj, ha neked máshol van a limit az észbontó gyönyörűségre, mint másnak.


Erre mondják azt, hogy ízlések és pofonok.


(amúgy én aaaaaaannyira nem értem az ilyen jellegű kérdések alatt a "és te mit tudsz nyújtani" meg "ugye te is ilyen spécikülönlegespasivagy" jellegű visszakérdezéseket... Nem totálisan halálmindegy? Ha talál olyan nőt, aki az ő definíciója szerint észvesztő gyönyörűség, és ez a nő számára pont azt nyújtja, amire neki szüksége van, akkor nem hótmindegy, hogy az pontosan micsoda? Ez fordítva is, amikor egy nő írja le az elváráslistáját, hogy mit keres egy férfiban, és jönnek a "éstemitnyújtaszapuncinkívül" válaszok, hát könyörgöm... Bocs az offért, de ez most így kikívánkozott már)

2021. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként linkelhetnél valakit/ismert színészt, modellt, bárkit, aki szerinted szép. Kíváncsi volnék.
2021. ápr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

[link]


Őt pl elfogadnám

2021. ápr. 27. 18:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!