Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bennem van a hiba vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba vagy én találom meg a nem nekem való férfiakat?

Figyelt kérdés

Még fiatal vagyok, 22 éves, de sosem volt komoly kapcsolatom. Általában nagyon jól elvagyok az aktuális kiszemeltemmel, majd mikor talán kezdene komolyra fordulni a dolog, akkor hirtelen mindtől azt kapom "nem tudom mit szeretnék", "én nem érzek semmit irántad, csak haverként nézek rád". Persze "nem az én hibám", de akkor nem tudom miért ezt váltom ki a férfiakból.


Kicsit zavar, mert senki se indokolja meg bővebben, hogy miért változott meg, vagy nem mondja meg őszintén, hogy én lennék e nyomulós, akaratos.

Nem hiszem, hogy túlságosan akaratos, vagy ragaszkodó lennék, csak azért dolgozok, hogy akkor ebből párkapcsolat legyen. Nem gondolom, hogy ez nagy baj lenne.


Mind társkeresőn, mind a hétköznapból "próbálkoztam már", és szinte mindnek ugyanaz lett a vége, mint ahogy már írtam. Mit tehetnék máshogy, miben kéne fejlődnöm vagy visszavennem, hogy ne veszítsék el az érdeklődésüket irántam? Bennem lehet a valós hiba?


2021. márc. 22. 10:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem csak simán félnek az elköteleződéstől mármint hogy eltűnik a "szabadságuk" hogy akkor már kapcsolatban kell lennetetek mert neked bejönnek ezek a pasik. Lehet furán hangzik de titkolva mélyen van egy ilyen tiltakozás.

Lehet nem ez van mögötte, ez csak tipp. 23/F

2021. márc. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%

Kicsit olyan lehetsz mint a barátnőm. Olyan kis szürke, langyos lány.


Ő se szeret meglepni semmivel, mindig olyan kis átlagos és bújós, szexnél elég passzív, nem vágyik új dolgokra és nem kezdeményez pózokat. Nincs benne semmi szikra vagy tűz, nem spontán, mindig fürdés szex előtt stb. Sokszor a munkája túl fontos neki és akkor is dolgozik ha együtt vagyunk. De ennek ellenére és ezekkel együtt én szeretem őt. De más srácok szerintem vágynak a pezsgésre, izgalomra minden téren.

2021. márc. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A normál kereteken belül nyitok, azért vannak határaim, de nem vagyok passzív alkat. Annyiban talán mégis, hogy 2 hét ismeretség után nem bújok ágyba valakivel, de nem hiszem, hogy ez baj lenne. Meglepetést meg szeretek okozni (jó értelemben).
2021. márc. 22. 10:56
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet, hogy nem elég megnyerő a külsőd? A férfiaknak azért ez elég sokat számít, bármit is mondanak.
2021. márc. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az is lehet, mert az arcformámat előnytelennek tartom, csak akkor miért nem az első hetekben dobbantanak, miért csak hónapok után?
2021. márc. 22. 11:23
 6/21 anonim ***** válasza:

Első és legfontosabb dolog az az hogy saját magadat fogadd el,ha nem vagy megelégedve magaddal ezt lehet érezni rajtad.


Egyébként egy képet szívesen megnéznék rólad,el mondanám a véleményemet rólad.

2021. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

#1 azért ennyire nem nehéz feladat párkapcsolatban lenni, főleg nem olyan emberrel, aki tényleg bejön.

kérdező, vagy kifogtál egy pechsorozatot, vagy valami tényleg nem stimmel, de ennyiből nem fogunk rájönni.

2021. márc. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Lehet összeesküvés van mögötte, vagy fogalmam sincs. Mivel eddig senki se mondta meg, hogy miért érezte és bennem nincs hiba, így nem tudok miből kiindulni.

Ha elmondanák, hogy pl túl ragaszkodó voltam, vagy nem engedtem nekik teret, akkor már tudnék miből kiindulni. Vagy, hogy nekik túl zárkózott vagyok e...

Tudom, hogy a férfiak nem mutatják ki az érzelmüket, mint egy nő, de nekem is sokkal könnyebb lenne, ha tudnám mit hibázok. Hiszen bennem is lehet hiba, ha eddig egy komoly kapcsolatom se volt.

2021. márc. 22. 13:21
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, hogy a férfiak nem mutatják ki az érzelmüket, mint egy nő, de nekem is sokkal könnyebb lenne, ha tudnám mit hibázok."

szerintem is sokkal könnyebb lenne

de sajnos a világ pont hogy ellenkező irányba tart, egyre inkább a "ne mondj neki semmit különben egy életre gallyra teszed az önértékelését" mimózaság a divat.

2021. márc. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanebben a cipőben vagyok, ugyanez a korom is, próbálom elemezgetni a korábbiakból, de nem sikerül rájönnöm. De most ebben a helyzetben ismerkedni is még nehezebb.
2021. márc. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!