Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még olyan férfi aki illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan férfi aki illik hozzám?

Figyelt kérdés
Én egy olyan nő vagyok aki lelkileg nagyon meggyötört már gyerekkora óta és olyan férfira vágynék aki hasonló mint én. Nem dohányzik nem alkoholizál úgy utálja ahogyan én. Aki nem idegbeteg nyugodt természete van, komolyan gondolkodik nem herdálja el a pénzét beosztja ahogy kell. Akinek nem a szex az első egy kapcsolatban. Aki törődik a lelkemmel is.
2021. ápr. 23. 20:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Kiöregedtél, defektes vagy gyerek korod óta agyilag zokni és még válogatsz is. Szerintem is igazi főnyeremény vagy!
2021. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
76%

‘Szexet is adok neki’ - azta, mekkora nagylelkűség, szerencsés a leendő hapsi :D


Már bocs de 33 évesen ne válogass, a pasik eleve utálnak lelkizni, nem ezért keresnek társat, és egy fiatal pipinek előbb tutujgatják a lelkét, mint egy középkorú nőnek. Nem ez az elfogadott egy már bőven anyakorú nőtöl, hogy picsogós,meggyötört lelkét kelljen ápolgatni.

Menj pszichológushoz, tedd rendbe a lelked és aztán mehet a buli.

2021. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
micsoda féreg emberek vannak itt rosszindulatú gonosz népség.
2021. ápr. 24. 17:01
 24/28 anonim ***** válasza:
Miért örök idióták, meg férgek? Álomvilágban élsz. A 22-esnek igaza van, egyik veled egykorú férfi sem arra vágyik, amit te most felvezetsz. Pszichológus, kemény munka, és talán évek múlva lesz normális kapcsolatod. :) De először a saját lelkivilágod tedd rendbe.
2021. ápr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

"szexet is adok neki"

Már megbocsájts, de amíg számodra a szex egy adomány, ne keressél társat. Te leszel az az ember, aki ezzel fogja zsarolni leendő párját. Nem tetszik valami, nincs szex.

A legszomorúbb ebben, hogy nem látod, ez csak egyre jó: a kapcsolatot szétzilálni. Te magad írtad, hogy vágysz a megértésre, szeretetre, intimításra, csakhogy a férfiaknak ehhez szeretkezés kell. Így magadtól is megvonnád azt, amire vágysz.

2021. ápr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én pont egy olyan ember vagyok, aki nagyon lelkizős, imád a párjához hozzábújni, öleni, puszilni, simogatni, támogatni, stb. De engem teljesen elidegenítettél magadtól a hozzáállásod által. Mindenki mással is így fogsz járni.
2021. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én vagyok az a férfi, de elég volt ilyen nő egyszer. Persze tudjuk, te is kivétel vagy, de nem élünk örökké, hogy kipróbáljuk, igaz-e.
2021. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Mondom én te vagy az Marika :)

Vagy Hunpok Mária 🤣🤣

2021. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!