Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még olyan férfi aki illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan férfi aki illik hozzám?

Figyelt kérdés
Én egy olyan nő vagyok aki lelkileg nagyon meggyötört már gyerekkora óta és olyan férfira vágynék aki hasonló mint én. Nem dohányzik nem alkoholizál úgy utálja ahogyan én. Aki nem idegbeteg nyugodt természete van, komolyan gondolkodik nem herdálja el a pénzét beosztja ahogy kell. Akinek nem a szex az első egy kapcsolatban. Aki törődik a lelkemmel is.
2021. ápr. 23. 20:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%
Hát gyakori teli van ilyen férfiakkal. Pont ugyanígy. Tíz perc alatt tudnék szerezni neked pasit.
2021. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
1.: nekem is, nekem is!😂
2021. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
korod?
2021. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
33 vagyok
2021. ápr. 23. 21:00
 5/28 anonim ***** válasza:
74%

Attól, hogy a te kis lelked meggyötört, nem kell ám, hogy szintén lelkisérült párod legyen, sőt. Pont, hogy nem veled lesz elfoglalva, hanem a saját sebeit fogja nyalogatni. Egy magabiztos, kedves, törődő férfi kell melléd. Olyan akinek fontos a lelki egészséged is. Aki odafigyel rád és segít a rossz emlékeid feldolgozásában és kirángat a gödörből amiben vagy. Olyan férfi kell melléd, aki mellet új értelmet nyer az életed. Aki mellet úgy érzed, hogy szép az élet. Akivel együtt nevetsz. Aki mellet, max örömödben sírsz!:))

Attól, hogy rossz a lelkiállapotod, nem kell magad leértékelni!:)) 23f

2021. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%

miért kéne ilyen, hogy együtt pityeregjetek?


pont olyat kellene választanod aki ebből a depiből kihoz.

2021. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
5 ös köszi ez nagyon kedves tőled amit írtál. Igazad van olyan társ kéne mellém aki segítene ebből a gödörből kimászni és akit a lelki világom is érdekel aki törődik velem de hol van ilyen??
2021. ápr. 23. 21:11
 8/28 anonim ***** válasza:
44%
max egy pszichologus ffi...
2021. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
75%
Hmm.. 33, szex nem lesz, idegroncs, inni se lehet, folyton hallgassam mennyire szar az élet.. pont ilyen kapcsolatra vágyom.
2021. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
82%

Én is úgy látom hogy egy kész főnyeremény lehet ez a csaj, legalábbis egy mazoistának biztosan. Nem tudunk sokat és biztosat róla, de az elvárásai magukért beszélnek

Szerencsére elbuktam az alkohol résznél, így találtam meg a kérdését is.

2021. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!