Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még olyan férfi aki illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan férfi aki illik hozzám?

Figyelt kérdés
Én egy olyan nő vagyok aki lelkileg nagyon meggyötört már gyerekkora óta és olyan férfira vágynék aki hasonló mint én. Nem dohányzik nem alkoholizál úgy utálja ahogyan én. Aki nem idegbeteg nyugodt természete van, komolyan gondolkodik nem herdálja el a pénzét beosztja ahogy kell. Akinek nem a szex az első egy kapcsolatban. Aki törődik a lelkemmel is.
2021. ápr. 23. 20:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Gyakorin van egy csomó
2021. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Marika tevagy az?

Humpok Mária? :)

2021. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondok neked valamit, ahelyett, hogy olyan párt keresnél, akinél kisírhatod magad, miért nem teszed rendbe a lelkivilágod, építed fel az önbizalmad és nyitsz a normális értékrendű emberek felé?

Az én lelkemet is megtépázták, de nem kerestem mást, aki helyre hozza. Sok idő és ráfordítás árán, új barátok segítségével, szép lassanfelépítettem magam. Most, hogy ezt elértem, nem vágyok instabill társra.


F

2021. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Szeretlek..
2021. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen férfi! Csak nagyon nehéz lesz rátalálni. Ha viszont sikerül akkor ne tőle várd a csodát hogy majd megoldja a dolgokat helyetted, hanem beszéld meg vele alaposan a gondjaid és ketten közös erővel próbáljátok meg rendbe rakni az életed! Én ezt tudom tanácsolni. 40f
2021. ápr. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Én.

De túl idős vagy hozzám

2021. ápr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
74%

"Akinek nem a szex az első egy kapcsolatban. Aki törődik a lelkemmel is."


Ez az én olvasatomban azt jelenti, hogy szex nem nagyon lesz, de a te lelkeddel minden nap kell foglalkozni. Ha meg már nagyon unom, hogy minden problémádat rám akarod terhelni, akkor meg egy-két hétig egyáltalán nem lesz szex.


Egy normális kapcsolatban nincs sorrendiség és a szex is az egyik fontos része a kapcsolatnak.

2021. ápr. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
82%
Oszt a rivotrillel hogy állsz?
2021. ápr. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Igények azok vannak, de vajon te mit tudsz nyújtani.
2021. ápr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
19 es hogy mit tudok nyújtani hát elmondom neked. Szeretetet szerelmet hűséget,megbízhatóságot, odaadó vagyok ragaszkodó. Főzök mosok takarítok a páromra szexet is adok neki nagy vonalakban ennyi lenne. Csak egy a lényeg ne használják ki a szerelmemet meg a ragaszodásomat ennyi
2021. ápr. 24. 10:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!