Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogyan viselkedtek ezekben az esetekben?

Figyelt kérdés

Ha a férfit túl jónak érzitek magatokhoz, illetve ha nem jön be.

Bizonyos viselkedésmintáitok megegyeznek-e mindkét esetnél, illetve mi a legnagyobb eltérés a viselkedésetekben?


2021. ápr. 21. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha túl jó hozzám, akkor jobban próbálom tartani a távolságot akkor is, ha nem próbálkozik be.

Ha nem jön be, de nem is próbálkozik, akkor nincs vele bajom. Ha igen, akkor kínos, de nem jövök annyira zavarba, mint az előbbi esetben.

2021. ápr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ha valaki nem jön be avval nem foglalkozom. nem keresem, nem reagálok. rövid válaszokat írok, ha beszélünk. előben nem érek hozzá, nincs szemkontaktus. sőt tartom a távolságot tudatosan.


ha túl jónak látom magamhoz, eleinte mindenképpen maximumot próbálok nyújtani és esetleg idővel úgy érzem nem elég és ezáltal rosszul érzem magam. sértődékenyebb, féltékenyebb leszek. én személy szerint eltűnök az életéből. (persze csak akkor, ha nem biztosít róla hogy totálisan hülyeséget gondolok)

2021. ápr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Honnan tudja a férfi h éppen a túl jóba vagy a nem elég jóba tartozik? Észreveheti vmiből?
2021. ápr. 22. 00:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Van amelyik nőnél igen, van amelyiknél nem. Én kerek perec elutasítóan viselkedem a túl jó pasikkal is , tehát ha ennek ellenére nem jön oda (márpedig épeszű férfi miért tenné?) akkor nem lesz belőle ismeretség.
2021. ápr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy melyik kategóriában vagy, az adott illető nő nem fog veled összejönni.


A túl jó pasival hűvös vagyok, nem nézek rá, nem veszek róla tudomást. A nem elég jó pasit egyenesen kerülöm, ha tudom hogy megy valahova, akkor én oda inkább nem megyek, stb...

2021. ápr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!