Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Miért viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért viselkedtek másképp egy kihívóbb öltözetű nővel, mint egy visszafogottabbal?

Figyelt kérdés

Én a legtöbbször visszafogottan öltözöm és annak ellenére, hogy szépnek tartanak mégse nyitnak felém, ha közeledem elhúzódnak. Ezzel szemben amikor többet mutatok+ jobban ki vagyok csinosítva boldog-boldogtalan nyomul és örülnek a közeledésemnek. Nem értem. Min változtat az öltözék?


26/N


2020. júl. 28. 22:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Mert szabad prédaként tekintenek rád akkor. Ez olyan mint ha az ajtódat sarkig tárod, és minden jöttmentet behívnál, hogy gyertek szabad a pálya..
2020. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
"Nem értem. Min változtat az öltözék?" RAJTAD!!!! Pedig probáld megérteni a saját leendö kapcsolataid miatt!
2020. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Mert elsősorban a külsőddel tudsz jelezni a külvilág, különösen a férfiak felé. Ha visszafogott a kinézeted, az azt jelenti, hogy nem szeretnéd ha közelednének feléd, ha meg kihívóan öltözködsz, az azt, hogy ismerkedni szeretnél.
2020. júl. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Azt kommunikalod az öltözködéssel hogy baszható vagyok.
2020. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4

És az miért van, hogy visszafogottabban is próbálkoztam már abban az irányban mégsem kellek úgy?

2020. júl. 29. 00:20
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert a non verbàlis, vagy metakommunikàcio erősebb. Egy visszfogott öltözet azt mondja hogy nehezen megszerezhető vagy.
2020. júl. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6-os,hát nem tudom, elég szép vagyok és aránylag konzervatívan öltözködök (kb. mindig csak hosszú farmert és normális blúzt viselek, egyszerű színekben. Nem szoktam a melleim kirakni meg ilyenek. De jó, általában testhezálló blúzokat és nadrágokat hordok és elég szép alakom van), de így is szeretik a férfiak a közeledésem

24/L

2020. júl. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Aki kvának áll, ne csodálkozzon h megbsszák. Ha feltűnési viszketegséged van, akkor járkálj meztelenül, minek itt köntörfalazni? Egyébként én pont ezért nemszoktam ránézni egyik nőre sem, ha "meztelenül" jár, ha szolídan öltözve, mert nem etetjük a hiénákat feleslegesen.
2020. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nyilván jobban megnézi az ember és ajánlatot is tesz, ha a portéka a kirakatban van és nem hátul az üzletben...
2020. júl. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vagy pluszban még másképp is viselkedsz ha máshogy vagy felöltözve. Magabiztosabb és nyitottabb vagy amit észre is vesznek.
2020. júl. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!