Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/fiatal férfiak! Ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/fiatal férfiak! Ha így viselkedtek, hogy várjátok, hogy rendes lányt találtok?

Figyelt kérdés

Több üzenetet kaptam közösségi (nem társkereső!) oldalakon velem egykorú fiúktól, akik ismerkedni szeretnének, és elmondásuk szerint "aranyos, értelmes, rendes lánnyal" szeretnének párkapcsolatot. Sokan mégis néhány perces chatelés után mellméretre és hasonlókra kérdeznek rá.

A barátnőim is sokszor kapnak ilyen üzeneteket. Mind a négyen átlagos külsejűek vagyunk, nem öltözünk/viselkedünk kihívóan, a netre kirándulós,családi fotókat töltünk fel. Ezzel párhuzamisan azt látom, hogy ezen az oldalon is sok srác panaszkodik, hogy nem lehet "rendes lányt" találni. De ha ilyen üzenetekkel bombáztok rendes lányokat, akkor hogy várjátok el, hogy az a rendes lány visszaír?


Tudom, hogy nem minden fiú ilyen, nem akarok általánosítani.


2018. júl. 22. 22:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Na az ilyenek miatt nem találok én sem. 😂 De nem igazán érdekel
2018. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%

Ha meg írnának neked 5000 szóban mindenféle témáról akkor "ez túl hosszú, nem olvasom el" a reakció.


Megunták már ezt. Meg tudom érteni. Mennyit koptattam anno a billentyűzetet... Le is kopott a festék róla. Nem éri meg. Úgyis mindenki leszarja.


Csodák nincsenek. Ahogy szerelem sincs. Meg semmi ilyen tündérmese. A világ kegyetlen, szokj hozzá.

2018. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én nem keresek párt, csak nem tudtam melyik témakörbe írjam a kérdést.

Második válaszoló, szerinted csak ez a 2 véglet van? Több oldalas szerelmeslevél vagy megalázó kommemtek?

2018. júl. 22. 22:38
 4/15 A kérdező kommentje:
*kommentek
2018. júl. 22. 22:39
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, én eleve nem írok rá ismeretlenül senkire.
2018. júl. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

#5


Jó annak akinek alapból van akkor 50000 ismerőse akik között mindig lehet válogatni.

2018. júl. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Nekem ezért volt sokáig mindenféle szar a profilképem.

Öreg néni macskával, minenféle idétlen szokatlan állat, régi fotók amin kamuszellemek vannak.

Bevált.

2018. júl. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%

Hatalmas a piac, felhígult a minőség.

Mindenki a tökéleteset akarja gyorsan és egyszerűen úgy hogy az mindent kielégítsen minimális ráfordítással. (nagy általánosságban).

Az ilyen emberek csak panaszkodnak, és arra várnak hogy majd találnak valami eldugott szende szüzet aki majd megváltásként kezeli őket és könnyen beadják a derekukat.

Ne foglalkozz a nyavalyájukkal, a saját dolgaiddal foglalkozz aminek van értelme ne ezzel. Mindig is lesznek ilyenek, de mint írtad nem mindenki ilyen.

2018. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%

Nincs 50000 ismerősöm, de egy közösségi oldalon (ahogy írták is, NEM társkereső oldalon) mindennemű kontakt nélkül nem jelölgetek be senkit, hogy utána azzal fárasszam hogy komoly kapcsolatot akarok.


Sokan csinálják ezt, de a normálisabb nők baromira unják is. Egy pár embernek eleinte válaszolnak, a többit vissza se igazolják. Legalábbis a nő ismerőseim elbeszélési alapján ez jött le.

2018. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Én nem várok rendes lányt, amíg nem vagyok gazdag, mert tudom nincs esélyem.:D
2018. júl. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!