Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30+os nok! Van koztetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+os nok! Van koztetek olyan aki ismerkedett nala fiatalabb ferfival (pl. : huszoneves ferfival)?

Figyelt kérdés

2018. júl. 21. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Igen, ismerkedtem nálam 7 évvel fiatalabb férfival, de néhány randin kívül nem lett több, a kölcsönös vonzódás ellenére, ugyanis nagyon más dolgok érdekelték, mint engem. Inkább maradok annál a verziónál, hogy a férfi legyen idősebb, persze tudom, ez sem garancia.
2018. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérdezz itt a témában, privátra ritkán válaszolok. (#1)
2018. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nálam van már gyerek. Nem hiszem, hogy az a korosztály bármi komolyat akar így. Abban meg nem leszek partner, hogy kíváncsi rá, milyen milfet dugni. Kihagyom.
2018. júl. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 piroska és a farkas ***** válasza:
82%
Igen. 32 évesen ismerkedtem 24 évessel.
2018. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Voltam én a fiatalabb pasi,inkább pótlék vagy elkeseredett megoldás voltam. Szakìtott a pasijával,valamint ketyegett a biológiai óra. Amiért túl könnyen adta magát...otthagytam.
2018. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Sokszor még egy 40 éves férfi sem akar lehorgonyozni, így biztos, hogy alapból nem ismerkednék tőlem fiatalabbal.

Kivételek persze mindig vannak, akik komolyabbak a korosztályuknál (vagy éppen komolytalanabbak, ahogy írtam is) de egy idő után akaratlanul is kiütközik a körkül.

2018. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 piroska és a farkas ***** válasza:
Nekem igazánòl pozitìv tapasztalatom van...Találkozásunk után 11 hònappal összeházasodtunk, ennek már több, mint 5 éve, van egy 4 éves és egy másfél éves kisgyerekünk, és a férjem most is épp estimesét mond a fotelban. 😊
2018. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolo

Hány év van köztetek?

2018. júl. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én igen, de aspergeres vagyok, eleve később érő, tehát nagyjából a 7-8 évvel fiatalabbak vannak a szintemen...
2018. aug. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 piroska és a farkas ***** válasza:
8 év van köztünk.
2018. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!